Ercoşkun’un girişimleri sonuç getirdi

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun “AK Parti iktidarıyla birlikte eksiksiz bir Bolu inşa etmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Ercoşkun’un girişimleri sonuç getirdi
 AK Parti Milletvekili Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu’da bulunan bazı eksikliklerin giderilmesi için Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçesinden 215 bin liranın Bolu Defterdarlığı Muhasebe Müdürlüğü hesabına yatırıldığını açıkladı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ercoşkun; “Mahalle ve İlçe gezilerimizde, vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın bizlerden bazı talepleri olmuştu. Bizde bu istekler doğrultusunda Kültür ve Turizm Bakanlığımızla görüşerek gerekli ödeneklerin çıkartılması için çalışmalar yapmıştık. Bu çalışmalar sonrasında 215 bin liralık bir ödenek çıktı ve tespit edilen eksiklikler için bu para ilgili hesaplara yatırıldı” ifadelerine yer verdi.

 

Ödenekler paylaşıldı

 

AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun’un yaptığı çalışmalar sonrasında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından; Karacasu, kaynak su ile depo arası boru hattı yenilemesi için 20 bin lira, Kıbrıscık ilçesi cadde ve sokaklarda yol düzenlemesi için 20 bin lira, Kıbrıscık Ören Parkına tuvalet yapımı için 20 bin lira, Kıbrıscık Karadoğan Mahallesi park yapımı için 20 bin lira, Gökçesu Belediyesi, Belediye Çocuk Parkı yineleme yapılması için 20 bin lira, Mengen Belediyesi Beşler mahallesi kilitli parke taşı yol yapımı için 20 bin lira, Mengen Belediyesi park düzenleme ve tuvalet yapımı için 20 bin lira, Dörtdivan Belediyesi, Bayramlar mahallesi kilitli parke taşı yol yapımı için 20 bin lira, Dörtdivan Belediyesi umumi tuvalet yapımı için 20 bin lira ve İzzet Baysal Caddesi, Çıkınlar, Tepecik ve Kültür mahallelerinde bulunan parklara tuvalet yapımı için 35 bin lira olmak üzere toplam 215 bin lira ödenek çıkartıldı.

 

İstekler bitmeyebilir ama eksikler bitecek

 

İlimizde yapılaması gereken ve vatandaşların talep ettikleri eksikliklerinin tek tek yerine getirileceğini dile getiren AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun; “Vatandaşlarımızla yaptığımız sohbetlerde ve ziyaretlerimizde bize iletilen eksiklikleri ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için Bakanlık düzeyinde yapmamız gereken bütün çalışmaları teşkilat olarak ve Milletvekili arkadaşım Fehmi Küpçü ile birlikte yerine getirmekteyiz. İsteklerin biteceğini söyleyemem ama eksikliklerin biteceğini ve AK Parti iktidarıyla eksiksiz bir Bolu inşa edeceğimizi söyleyebilirim.” Şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2013, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128