Erhan Bayram, “Siyaseti düşünmüyorum”

2019’da yapılacak yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bolu’da Belediye Başkanı Adaylığı için konuşulan isimlerden Erhan Bayram, aday olmayacağını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla açıkladı.

  Erhan Bayram, “Siyaseti düşünmüyorum”

Haber: Kasım Şahin

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden(MHP) Belediye Başkanı Adaylığı için 4 isim öne çıkıyordu. Başkan Adaylığı için adı geçen Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanı ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Erhan Bayram, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla siyaseti düşünmediğini açıkladı. Kamu-Sen İl Temsilcisi Bayram yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Son günlerde yerel basında, Bolu Belediye Başkanı adaylığı için adımın geçtiği haberler yayınlandığına şahit olmaktayım. Konuyla ilgili sıkça karşılaştığım sorular ve oluşmuş olan kanaatler üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Bolu Belediye Başkan adaylığı için şehrime hizmet noktasında kamuoyunda adımızın geçmesi şahsım için şüphesiz ki onurdur. Bu süreçte iyi niyetlerini ve desteklerini beyan eden tüm dost, gönüldaş ve hemşehrilerime içten şükranlarımı sunuyorum.

Lakin hak mücadelesi için üstlenmiş olduğum Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığı ve Kamu-Sen İl Temsilciliği vazifesine, bilindiği gibi yeni başlamış bulunmaktayım. Görev ve sorumluluk anlayışıyla başlamış olduğum aktif sendikacılık kimliğimi siyasî alana devşirme düşüncesinde hiç bulunmadığımı samimiyetle ifade etmek istiyorum. Bu noktada arkadaşlarımla birlikte, kamu çalışanlarının haklarını savunma mücadele ve gayreti önceliğimizdir ve bu hususta yüksek bir motivasyonla hizmete devam etmekteyiz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de aktif siyaseti düşünmediğimi, Bolu'da kurumsal, itibarlı bir sendikacılık kültürü oturmak amacı ve çabasıyla, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucu unsurlarıyla sorunu olmayan tüm farklılıkları kucaklayan bu şerefli sendikal mücadelemize kararlılıkla devam edeceğimizi dostlarımıza muhabbetle, kamuoyuna saygıyla arz ederim.”

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 07:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129