Erol Yıldız’dan bir kitap daha

Gazetemiz köşe yazarlarından Erol Yıldız, yeni yazdığı ve birkaç güne kadar piyasaya çıkacak kitabı için gizemli konuştu. Türkiye’nin yüzüncü yılı yaklaşırken, 2023 hakkında neler düşünüyor, ülkenin kaderi nasıl çizilmiş, görüşlerini sundu sizler için.

 Erol Yıldız’dan bir kitap daha

Yazarımız, 1955 yılında Zonguldak’ta doğdu. Öğrenim yıllarının ardından ilk iş hayatına Bolu’da başladı. Aslen Doğu Karadeniz kökenli olan yazar, tam bir Cumhuriyet sevdalısı. Değişik birimlerde çalıştığı sağlık ile ilgili iş hayatını 2001 yılında emekli olarak tamamlamıştır. Yazı mazisi yaklaşık otuz yıl öncesine dayanmaktadır. Şua anda gazetemizde köşe yazılarını görebilirsiniz. Yazarın aynı zamanda çok sayıda hece vezninde yazılmış şiiri bulunmakta ve bunlardan dört tanesi bestelenerek müzik dünyasına sunulmuştur. Kendisi aynı zamanda Udidir.

Bir önceki kitabı “Geçmişten Geleceğe Siyasi Yalanlar” halen piyasada mevcuttur. Yeni kitabı “Liderin Gözüyle 2023” önümüzdeki haftadan itibaren, ülke genelinde tüm seçkin kitapçılarda bulmak mümkün. 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128