Ersoy; “Artık yeter demenin zamanıdır”

Vatan Partisi Bolu il örgütü dün İzzet Baysal Caddesinde stant açarak seçimler için alanlara indiklerini ilan ettiler. Partililer basın açıklamasının ardından caddede bildiri dağıttılar.

 Ersoy; “Artık yeter demenin zamanıdır”

HABER: FARUK ÇİDEM

Vatan Partisi Bolu il örgütü dün üyeleriyle birlikte izzet baysal caddesinde stant açtılar. 4 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirecekleri söyleşi ve milletvekili aday adayı tanıtım toplantılarına bütün Bolu’yu davet ettiler. Ayrıca 4 Nisan Cumartesi günü il kültür turizm müdürlüğü tiyatro salonunda gerçekleştirecekleri söyleşi ve aday adayı tanıtım toplantısına Vatan Partisi Genel Başkan yardımcısı Yaşar Okuyan, Devlet Eski Bakanı Enis Öksüz ve Vatan Partisi MKK üyesi avukat Şule Nazlıoğlu Erol’un da katılacaklarını belirttiler.

“BARİKATLARI YIKTIK SIRA BARAJDA”

Barikatları yıktıklarını ve artık sıranın baraja geldiğini belirten Vatan Partisi Bolu il başkanı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Ülkemiz bölünme tehlikesi içindedir. Cumhuriyetimiz yıkılmaya çalışılmaktadır. Bütün dünya ağır bir ekonomik krizin içine sürüklenmiştir ve bizim gibi ülkeler bu krizi en ağır şekilde yaşamaktadır, yaşayacaktır. Komşularımızla yapay sorunlar yaşamaktayız. Topraklarımızda Terör örgütleri cirit atmakta, insanımızın can güvenliği her geçen gün daha da azalmakta. Bütün bunları yaratanlar şimdilerde tam bir dikta rejimi hayali içindeler.

Artık yeter; Artık yeter demenin zamanıdır. Bu seçimlerde bu gidişi durdurmalıyız. Durdurmalıyız ki başı dik, bağımsız, komşuları ile barışık Türkiye'yi kurabilelim.

Bu gidişi durdurmalıyız ki Vatanımızda Türk, kurt, alevi, sünni demeden TÜRK milletinin eşit ve özgür yurttaşları olarak birlikte, barış içinde YAŞAYABİLELİM.

Durdurmalıyız ki bu gidişi; Ülkemizi şeyhler, dervişler, müridler, cemaatler ve hatta tecavüzcüler ülkesi olmaktan kurtarıp, hırsızın, uğursuzun, vurguncunun saltanatım sonlandıralım ve üreten uygar Türkiye'yi kuralım.

Evet, artık yeter demenin tam zamanıdır, işte bu saydıklarımızı yapabilmek için, ülkemizde adaleti yeniden var etmek için, herkese ücretsiz eğitim, ücretsiz sağlık için Vatan Partisi tüm bilgi birikimi, yönetme kabiliyetiyle milli hükümet seçeneğini yaratmıştır.

Bilindiği gibi; 15 Şubat 2015'te gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kongre'de Partimizin adının Vatan Partisi olmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Partimize, kongre öncesinden başlamak üzere her geçen gün yeni üyeler adeta akmaktadır. Bu üyelerimiz hayatın diğer alanlarında biriktirdikleri bilgi ve tecrübelerini partimizin bilgi birikimine katmaktalar ve bir üst disiplin oluşmakta; kadrolarımız genişlemiş, yönetme kabiliyetimiz artmıştır.

Partimiz; Tüm illerde 5 Nisan Pazar günü 9.00 ile 17.00 saatleri arasında seçkin aday adaylarımız arasından tüm üyelerimizin oy kullanacağı ön seçimle belirleyeceğimiz adaylarla 81 ilde seçime girmektedir. Bolu'da da aday adaylarımızı sizlere tanıtmak amacıyla 4 nisan cumartesi günü saat 18.00de kültür sitesi tiyatro salonunda düzenlediğimiz toplantıya basınımızın tüm emekçilerini, Bolu'nun değerli halkını davet ediyoruz. Vatan mücadelesine katılmanın yolu 'VATAN 'da birleşmek, hepinizi bu mücadeleye katılmaya çağırıyoruz.  

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128