Esas 14 burda Gazetecileri unutmadı

Esas 14 burda Alışveriş Merkezi yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü unutmayarak, Bolu’da çalışan gazetecilere sabah kahvaltısı düzenledi. Düzenlenen kahvaltı da ayrıca gazetecilere küçük bir hediye de takdim edildi.

 Esas 14 burda Gazetecileri unutmadı

Haber: Faruk ÇİDEM- Semih BAYKAL

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak için Bolu’da çalışan Gazetecilerle kahvaltı da bir araya gelen Esas 14 burda alışveriş Merkezi Müdürü Tuncay Cingöz düzenlenen kahvaltı da kısa bir konuşma yaptı. Cingöz ilk olarak tüm herkesin Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak şunları ifade etti; “ İlk olarak buraya katılarak bizleri mutlu eden Bolu basına çok teşekkür ederim. 10 ocak Çalışan Gazeteciler gününüz kutlu olsun.  Biliyorsunuz ki biz burayı yaparken Bolu-Düzce, düzce- Akçakoca ve bütün ilçeleri hedeflemiştik. Evet, açılışla beraber birçok sorunla karşılaştık. Ama bugün itibari ile bu sorunların birçoğunu çözdük. Burada daha iyi günler bizi bekliyor. Hep beraber güzelliklere imza atacağız” diye ifade etti.  

 

“BURASI SADECE BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ DEĞİL, AYNI ZAMAN BİR YAŞAM MERKEZİDİR”

 

Müdür Cingöz’den sonra konuşma yapan esas 14 burda alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Aliye Sapsızoğlu şunları söyledi; “ Öncelikle hepinizin çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun. Umarım daha nice nice organizasyonlarda bir arada oluruz. Burası sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zaman bir yaşam merkezidir. Yaşam merkezi olması nedeniyle de sizlerle ve halkla sosyal olarak bir arada olmak bizim için çok önemlidir. Bütün etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmek bizleri çok mutlu edecektir. Bu bağlamda önümüzde çok güzel iki etkinliğimiz var. Bunlardan birincisi 16 Ocak Cumartesi günü saat 16:00’da Rafet El Roman’ın mini konseridir. İkinci etkinliğimiz ise 17 Ocak günü saat 17:00’da Ece Gürsel ve ‘Hangisi Karısı’ adlı tiyatro oyunun ekibinin söyleşisidir. Ayrıca bu yıl içerisinde birçok kampanya ve etkinlilerle bu süreç devam edecek. Hem sizlerin desteği hem de sizin bu etkinliklerde bulunmanız bizi çok mutlu edecek. Bende elimden geldiğince bilgi akışında ve sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım” diye söyledi.  

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124