Eski Başkandan şok iddialar

Taşkesti Belediyesi Eski Başkanı Saim Çevik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Çevik paylaşımında 31 Mart seçimleri ile nüfus müdürlüklerinde oyunlar döndüğü ile alakalı ciddi iddialarda bulundu.

  Eski Başkandan şok iddialar

 

Haber: Kasım Şahin

31 Mart Yerel Seçimlerine doğru ilerlediğimiz bu günlerde Taşkesti Belediye Eski Başkanı Saim Çevik, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. Uzun süredir siyaset arenasından uzak olan Saim Çevik, ciddi iddialarda bulundu. Çevik yaptığı paylaşımda, “Uyan Taşkesti, uyan Ilıca, uyan Karacasu, nüfus müdürlüklerinde yapılan oyunlara memleket elden gidiyor. Uyan, Yahudilerin oyunları başladı. Haksızlığın önünde eğilen dilsiz şeytandır. Kanımın son damlasına kadar mücadele etmeye ant içtim. Bu memleket için canımı seve seve vermeye hazırım. Oyun büyük ama başaramayacaksınız şer odakları. Ancak hainleri satın alabilirsiniz. Bu beldede sessiz duran çok adam gibi adamlar var. Selam olsun insan gibi, adam gibi yaşayan dostlara” ifadelerini kullandı.

Çevik’in paylaşımını çok sayıda sosyal medya arkadaşı beğenirken kullanıcılar yorumlarıyla Çevik’e destek verdi.  Çevik’in paylaşımına bir kullanıcı, “Bu işin sakini makini yok adamları koy nüfusuna kaydediyorlar köyde oturan yok kim bunlara vesile oluyorsa Allah’ından bulsun takipçisiyiz” yorumunda bulunurken başka bir kullanıcı ise, “Sevgili Başkanım olayın takipçisiyiz son dönemde tam 58 kişi eklemişler toplan sarotta ikamet eden 96 kişi gözüküyor bunlara tabiki itiraz edeceğiz yargıysa yargı artık ne yapmamız gerekiyorsa ve bunlara göz yuman kim varsa sandıkta şuna emin ol ki en güzel şekilde cevabımızı vereceğiz” yorumu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER