Etkinlik Oscarların’da Birincilik ödülü Bolulu yatırımcıya verildi

23-24 Ekim 2014 İspanya Sevilla’da düzenlenen, 30 farklı ülke, 160’tan fazla işin katıldığı Etkinlik Sektörü’nün Oscarları olarak kabul edilen European Best Event Awards - Best Public Event kategorisinde, Kıtalararası Golf Vuruşu ile ATÖLYE birinci olarak bu ödüle layık görüldü. Böylece ödüle layık görülen ilk Türk firması unvanını da kazanmış oldu. Ödüle laik görülen Mehmet Ulusoy, CHP eski Bolu İl Başkanlarından Haşim Ulusoy’un oğlu Mehmet Ulusoy, bu ödülü aynı zamanda Bolu’ya getirmiş oldu.

 Etkinlik Oscarların’da Birincilik ödülü Bolulu yatırımcıya verildi

Anadoluhisarı’nda Göksu Deresi kenarında bir tekne atölyesini ofise çevirip, genç ve yaratıcı bir ekip kuran Atölye 2006 yılından beri fabrikasyon yaklaşımdan uzak, özel ve farklı etkinlikler düzenlemekte. Özel bir banka için bir kişiyi uzaya gönderme, Dinner in the sky’ı (Gökyüzünde Yemek) Türkiye’ye getirme gibi projeler, ATÖLYE’nin imza attığı farklı işlerin başında geliyor. 7-10 Kasım 2013 tarihinde Türkiye Golf Federasyonu’nun Türkiye’ye kazandırdığı European Tour’un açılışı için ATÖLYE’nin etkinlik yönetimi ile çok farklı vuruş yapıldı.  Kıtalararası Golf Vuruşu’nda Tiger Woods, Boğaziçi Köprüsü üzerinde konumlandırılan bir podyum üzerinden Asya’dan Avrupa’ya golf vuruşu yaptı.

 

ÇOK GÜZEL VE PRESTİJLİ BİR ÖDÜL GETİRDİK TÜRKİYE'YE

 

Bu ödüle layık görülmekten dolayı mutlu olduklarını ifade eden ATÖLYE grup Genel Müdürü Mehmet Ulusoy; " Ödülün ardından bu ödüle layık görülen ilk Türk firması olmaktan dolayı gururluyuz, etkinlik sektörünün Türkiye’de çok ilerliyor, artık ülke olarak Avrupa’nın en iyileri arasında yer alıyoruz. Çok güzel ve prestijli bir ödül getirdik Türkiye'ye.

Atölye olarak 2006 yılından beri fabrikasyondan uzak, özel güzel etkinlikler düzenliyoruz. Ofisimiz de gerçek bir Atölye, Göksu deresi kenarında eski bir tekne atölyesi. Shop&Miles için bir kişiyi uzaya gönderme, Dinner in the sky Türkiye'ye getirme gibi özel işlere imza attık. European Best Events Awards (etkinlik sektörünün oscarları) Tiger Woods Kıtalar Arası Golf Vuruşu ile birincilik aldık, Türkiye etkinlik sektöründe gerçekten Avrupa'ya kafa tutar bir duruma geldi. Biz bu ödülü alan ilk Türk firmasıyız ama eminim ilerleyen yıllarda daha nice Türk firmaları güzel işlerle ödül alacaktır, inanıyorum. Bu ödülün Türkiye'nin tanıtımında daha nice güzel işler ve ödüller için hem bizi hem tüm etkinlik sektörünü cesaretlendireceğine eminiz. Belki yakın bir zamanda Bolu'nun tanıtımı için çalışma imkanımız olur" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2014, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
gizem öztürk ateş
gizem öztürk ateş - 6 yıl Önce

tebrik ediyorum abicim. özellikle ailemiz, bolu'muz ve türkiye için gerçekten çok gurur verici. basarılarınızın devamını diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner128