ETKİNLİKLER HAFTANIN 2 GÜNÜ KENT MEYDANI’NDA DEVAM EDECEK

Bolu Belediyesi tarafından Kent Meydanı’nda Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Kur-an tilaveti ile başlayan, ilahi ve kasideler ile devam eden gecede vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.

ETKİNLİKLER HAFTANIN 2 GÜNÜ KENT MEYDANI’NDA DEVAM EDECEK

HABER: Ceylan BEYKOZ

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın talimatı doğrultusunda, Bolu Kent Meydanı’nda bulunan Bolu Belediyesi etkinlik sahnesinde, artık her hafta Salı ve Perşembe geceleri bir dizi etkinlik düzenlenecek. Etkinliklerin ilki dün gece yatsı namazı sonrası gerçekleşti. Bolu Müftülüğü’nün genç hafızlarından oluşan “Grup Hafızlar” isimli ilahi grubunun sahne aldığı gecede, program Kur-an tilaveti ile başladı. Daha sonra ilahi ve kasideler ile devam etti. Ayrıca gecede şehitler, devletin, milletin birlik beraberliği için de dualar edildi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen’in de arasında bulunduğu vatandaşlar, okunan ilahilere ve kasidelere duygu dolu anlar yaşadı. Meydandakiler okunan ilahilere de eşlik ederken, 26 gün süren demokrasi nöbetlerinin taçlandırılmasının ardından Bolu Belediyesi tarafından Kent Meydanı’nda etkinlik düzenlenmesi büyük takdir topladı.

BAŞKAN YILMAZ BOLU HALKINI DAVET ETTİ

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, her hafta Salı ve Perşembe günleri Bolu Kent Meydanı’nda saat 22.00’de başlayacak programlara Bolu halkını davet etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128