Evcil, Almanya Parlamentosuna iyi uykular diledi

MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, önceki gün Almanya Parlamentosunda onaylanan, “Ermeni Soykırımı” na tepki göstererek, “Almanya Parlamentosuna iyi uykular diliyorum” dedi.

Evcil, Almanya Parlamentosuna iyi uykular diledi

Haber: Kasım ŞAHİN

Evcil konu hakkında şu açıklamada bulunda; Devletler ve Milletler Tarihi, baştan sona bir mücadelen ibarettir. Tarih , Bu mücadelelere kimi zaman kanlı hesaplaşmalarla kimi zamanda kirli kumpaslarla şahitlik etmiştir.

Türk Milleti varoluşundan, yok oluşuna kadar ebed müddet bu hesaplaşmaların baş aktörlerinden olmuştur. Her çağa damgasını vuran, çağ açıp çağ kapatan aziz milletimiz 3 kıtaya hükmetmiş, dünyayı 7 defa fethetmiştir. Gittiği her yere adalet götüren ecdadımız din, dil, mezhep farkı olmadan herkesi kucaklayıcı bir anlayışa sahip olmuştur. Bu gün tarihin en kirli  ve en yalan senaryolarından birine Almanya Parlamentosu film çekmiştir. Sözde ermeni soykırım yalanını meşrulaştırma çabalarına tarih şahitlik etmiştir.

2. dünya savaşı ile birlikte insanları yakan, sabun yapan, boğan,sürgüne gönderen,katleden Almanların sözde soykırımı kabul etmesi tam bir komedidir. Milletimiz bir ateş çemberinin ortasında kuşatma altındadır. Bu çemberi yarmanın tek yolu milli birlikten geçmektedir. TBMM sine ortak deklarasyon vermek için öneri veren Türkiye’nin teminatı MHP'si   vekillerimizi tebrik ediyorum.

Türk'ün tarihinde soy kırım arayan millet düşmanlarının bulacakları tek şey, kendi tarihlerinde olmayan ŞAN ve ŞEREF olacaktır.

Bugün sözde ermeni soykırımı masalını kabul eden Almanya parlamentosunu kınayarak, kendilerine iyi uykular diliyorum. Soykırımı ancak rüyalarında görürler. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2016, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128