Evcil; “Liderimizin emrindeyiz”

MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil, geçtiğimiz günlerde Bolulu MHP’li üyelerle birlikte, önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaret etmiş ardında da Gölbaşın’daki Özel Harekat Daire Başkanlığında görev yapan polislerimizi ziyaret etmiş ve burada güzel diyaloglar kurulmuştu. Evcil, her zaman liderleri Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını dile getirerek; “Her daim liderimizin emrindeyiz” diye konuştu.

Evcil; “Liderimizin emrindeyiz”

Haber: Kasım ŞAHİN

Ülkü Ocakları Başkanlığı görevindeyken, daha sonra MHP İl Başkanlığı görevine getirilen Adem Evcil, bu güne kadar siyasetten hiç kopmadı. Siyasetin yanı sıra yaptığı yardımseverliliği ile de ön plana çıkan ve teşkilatlarını her zaman ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya davet eden Evcil, sos yaplay paylaşım sitesinden şu açıklamada bulundu;

Ülkü Ocaklarının ekmeğini yemiş suyunu içmiş hiç kimse ulusalcı olmaz, şamanist olmaz,korkak hiç olmaz! Ülkücü hareketin altın üçgeni Lider,Teşkilat,Doktrindir! Ulusalcı siyaset yapmak isteyen CHP orda! Kısa yolda iktidar olmak isteyen AKP orda! İdeolojimizden taviz verdikten sonra olacağımız iktidarın Allah belasını versin! Kim kimi seviyorsa onun peşinden gitsin, Ablacılar ablasının, abiciler abisinin.... Bizler Liderimizin Emrindeyiz.

GENEL BAŞKANIMIZA HAKARET EDEN KİM OLURSA OLSUN İHRAÇ EDİLECEK

Evcil, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi hakaret edenlerin kim olursa olsun affedilmeyeceğini belirterek; “Sayın Genel Başkanımıza hakaret eden, iftira eden, eleştirisinin dozunu ayarlayamayan değil ülkü devi allem-i cihan olsa ihraç edilecektir. Açık ve net MHP'si kimsenin oyuncağı değildir. Şu ocaktan yetiştim, bu ocakta şöyleydim yok 80 ler de şunu yaptım zırvalarını bir kenara bırakın ağalar! 80 ler de ki yiğitlerin anısına sahip çıkmak adına bile bir duruş sergiler insan!” dedi.

UCUZ KAŞARLIKTIR

Evcil, açıklamasını şöyle sürdürdü; “MHP sinin en yetkili organı yerelde il başkanlığı ve Ülkü Ocaklarıdır.Harici hiç bir oluşumun yaptığı açıklamaların bir önemi yoktur. Ülkenin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu şu dönemde siyaset yapmak ucuz kaşarlıktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128