Evcil MHP İl Başkanı oldu

Mehmet Aydın ve teşkilatların geçtiğimiz hafta içerisinde Meral Akşenir’i desteklemesinin ardından görevden alınması sonrası, MHP Genel Merkezi’nin Bolu İl Başkanlığına geçtiğimiz hafta Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı görevini devreden Adem Evcil’i atadı.

Evcil MHP İl Başkanı oldu
Haber: Kasım ŞAHİN

Atama sonrası kısa bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Adem Evcil, “An itibariyle Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdiri ile MHP Bolu İl Başkanlığı'na atanmış bulunmaktayım. Rabbim bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun.Birlikte rahmet,ayrılıkta azap vardır düsturu ile çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda kılavuzumuz  'İstişare' olacaktır.Ayrım gözetmeksizin bütün Milliyetçi-Ülkücü camiamızı partimizin çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Kırgınlıkları,dargınlıkları,yorgunlukları birtarafa bırakarak kutlu sancağımız altında birlik olalım.Bir olalım,iri olalım,diri olalım.15 aylık ocak başkanlığımız sürecinde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır.Yeni göreve atanan ocak başkanım,dava arkadaşım İsmail AKGÜL'e başarılar diliyorum” dedi.

MHP Bolu İl Başkanlığı görevine atanan Evcil’in yakın zamanda konu hakkında MHP İl Binasında basın açıklaması yapması bekleniyor.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 18:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 yıl Önce

koskoca mhp yi̇ bahçeli̇ni̇n tekeli̇ne soktunuz.yazikbundan sonra bol bol akp ye payandalık yaparsınız

SIRADAKİ HABER

banner128