Evcil’in ilk iftarına önemli konuk

MHP İl Başkanı Adem Evcil, Ramazan ayı münasebetiyle ahde vefa iftarları vermeye başladı. Evcil ilk iftarını geçmiş dönemlerde MHP İl ve Ülkü Ocağı Bolu Şube Başkanlığı görevlerinde bulunmuş isimlere verdi. İftar yemeğine MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel’de katıldı.

Evcil’in ilk iftarına önemli konuk
Haber: Kasım ŞAHİN

MHP İl Başkanı Adem Evcil, geçmiş yıllarda MHP’ye hizmet etmiş il başkanları ile eski Ülkü Ocağı başkanlarıyla iftarda bir araya geldi. İftar yemeğine MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel’de katılırken, partililer bir birleriyle sohbet etti.

İftar yemeğinde açıklamalarda bulunan Başkan Evcil, “Gönüllerin sultanı Efendimiz Hz. Muhammed SAV.’in 'Muhakkak Ahde vefa imandandır' hadisini kendimize düstur edinerek bu yıl ilkini düzenlediğimiz 'Ahde Vefa İftar Programları' dahilinde kurulduğu günden bu güne İlimizde Milliyetçi Ülkücü Hareketin cefasını çekmiş, emektarı olmuş, görev yapmış birbirinden kıymetli MHP Bolu İl Başkanları ve Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlarımız ile buluşmanın sevincini yaşamaktayım. İftar programımızda bizleri yalnız bırakmayıp davetimize icabet eden başta Sayın Genel Başkan Yardımcımız Ruhsar Demirel hanımefendi olmak üzere bütün başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Milliyetçi-Ülkücü Hareket şanlı tarihinden bugüne her neferi ile  omuz omuza verdiği mücadeleye azim ve kararlılıkla devam ederek geleceği inşa edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Rabbimizden tek dileğim ülkemizin terör belasından bir an önce kurtulmasıdır. Allah’ın rahmeti ve bereketi şu mübarek günlerde sahurunu kışlada yapan, iftarını çatışma bölgelerinde açan güvenlik güçlerimizin üzerine olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2016, 18:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolulu
Bolulu - 4 yıl Önce

bay evcil siz bu hatalardan ne zaman döneceksiniz akp sizedemi koltık çıkıyor ama bunu vebalini türkiyeye ödeyemezsiniz bahçeli hadi öyle diyelimde sana ve senin gibilere ne oluyor

SIRADAKİ HABER

banner128