Eylül toplantıları sona erdi

Hafta boyunca süren İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantıları Cuma günü gerçekleşen oturumla sona erdi. Son toplantıda 5 madde görüşülüp karara bağlanırken, Ekim ayı toplantısının 13 Ekim Pazartesi günü başlamasına karar verildi.

Eylül toplantıları sona erdi
Yaşar Yüceer Başkanlığında 01 Eylül Pazartesi günü başlayan İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantılarının son oturumu Cuma günü gerçekleştirildi. Son toplantıda 5 madde görüşülerek karara bağlandı.

 

Toplantıda ilk olarak 2015-2019 dönemini kapsayan İl Özel İdaresi stratejik planı ile ilgili Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu ile İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen raporlar görüşüldü. Üç komisyon raporu oy birliği ile kabul edilirken, Mudurnu ilçesi Ilıca Köyü Aşağıköy mevkiinde 107 ada, 1 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan ticari alan amaçlı imar planı ve Mudurnu ilçesi Yeniceşeyhler Köyü Elmalı Dere mevkiinde 1 pafta, 34 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan tarımsal hayvancılık tesisi alanı amaçlı imar planı talepleri incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edildi. Mudurnu Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına ödenek aktarılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen raporun görüşüldüğü son toplantı, Ekim Ayı İl Genel Meclis toplantılarının 13 Ekim Pazartesi günü saat 10:00’da başlamasının kararlaştırılmasıyla sona erdi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2014, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER