Fatih Metin Ak Gençlerle bir araya geldi

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday adayı Fatih Metin, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı yönetimi ile bir araya geldi. 29 yaşında Ak Parti İl Başkanı olduğunu belirten Fatih Metin, “Büyüklerimiz bize güvendi inandı bu görevi teslim etti. Bizde o inanmışlığa güvenirliğe layık olma adına büyük gayret sarf ettik” dedi.

Fatih Metin Ak Gençlerle bir araya geldi
 Ak Parti Bolu Milletvekili Aday adayı Fatih Metin, Ak Parti Gençlik Kolları ile bir araya geldi. Siyasete başladığı yılları anlatan Fatih Metin; “Hep birlikte diyoruz hedef 2013 diyoruz. Ak Parti teşkilatlarında görev alan her kardeşim için bu önem arz ediyor. Ama sizler için daha önem arz ediyor. Çünkü sizler hem bu partinin hem Bolu’nun hem de Türkiye’nin geleceğisiniz. Neden size Ak Parti’nin kuruluş felsefesinde sizlere bahsettim. Çünkü kendinize inanmanız ve güvenmeniz adına bunu söyledim. Çünkü Ak Parti’nin kuruluşundaki bu anlayış akabinde devam etti ve bizi 29 yaşında tek liste tek aday olarak İl Başkanlığına layık gördü. Ak Parti her alanda yaptığı devrimi bu alan da yaptı ve biz gençlere güvendi ve yetki verdi. Ana kademeye 3-0 yapmış 23 il genel meclisinin 21’ni almış 13 belediyesinin 10 tanesini almış yüze yakın seçilmişi olan bir teşkilatı 29 yaşındaki o gence teslim ettiler. Bizim büyüklerimiz bize güvendi inandı bu görevi teslim etti. Bizde o inanmışlığa güvenirliğe layık olma adına büyük gayret sarf ettik” dedi. HABER MERKEZİ
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2015, 09:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali sarı
ali sarı - 6 yıl Önce

bolu ya bir adliye sarayı yaptıramadınız ne yüzle bu halktan oy istiyorsunuz.

ramazan yörük
ramazan yörük - 6 yıl Önce

yeni adliye sarayını neden yaptıramadın acaba seni ankara da tanımıyorlar mı eğer tanımıyorlarsa bolu halkı nasıl tanıyacak.

bolu halkı
bolu halkı - 6 yıl Önce

ak parti bolu siyaset sahnesinden bu seçimde düşecek inşallah çünkü halka yalan söylediler vaatleri hep boş çıktı 45 milyon liralık bolu adliye sarayını yıllardır yapmadılar bolu halkı size niye oy versin yalanlarınıza mı.

SIRADAKİ HABER

banner128