Fatma Nur ile Altuğ’un muhteşem aşkı

Bolu Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören doğuştan down sendromlu 20 yaşındaki Fatma Nur, Kanal 7 dizisinde oynayan Altuğ Seçkiner’e olan aşkı Bolu’da noktalandı. Bolu Köroğlu Engel-Siz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeyda Ay’ın girişimleriyle, Fatma Nur, hayranı olduğu Altuğ ile sürpriz bir şekilde buluşturuldu. Fatma Nur, karşısında hayranı olduğu Altuğ’u görünce şok yaşadı ve boynuna sarılarak sevinç gözyaşları döktü.

 Fatma Nur ile Altuğ’un muhteşem aşkı

Haber: Kasım ŞAHİN – Faruk ÇİDEM

Bolu Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde dün bir taraftan büyük bir mutluluk diğer tarafından muhteşem ir aşk öyküsü yaşandı. 20 yaşındaki down sendromlu Fatma Nur’un, Altuğ’la bir araya gelmesi Türk filmlerini aratmayacak kadar güzeldi. Bir anda hayranı olduğu dizi oyuncusunu gören genç önce kısa süreli bir şok yaşadı ve ardından da dizideki adı olan Kenan diyerek boynuna sarıldı. Bu gelişmeleri gören okul idarecileri ve dernek yetkilileri Fatma Nur ile birlikte sevinç göz yaşları döktüler. Muhteşem buluşmanın bir diğer sürprizini ise bir döneme damgasını vuran ve o ses Türkiye yarışmasının birincisi olan Bayhan yaptı.

Altuğ Seçkiner ve Bayhan, özürlü öğrencilerle bir araya gelerek bol bol sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdiler. Bu anlara Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, özel okulun müdürü Fatma Atalay, okul yöneticileri ve öğretmenleri yerel sanatçı Ömer Öztekin, dizi prodüktörü Tayfun İpek ile Aile ve Sosyal Politikalar Sosyal Yardımlaşma Vakfı yöneticileri şahit oldular. Köroğlu Engel-Siz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı Şeyda Ay, Başkan Yardımcısı Ağcan, İl Müdürü Erkoç, Altuğ, Bayhan ve İpek’e gösterdikleri destekten dolayı teşekkür plaketi verdiler. Dernek Başkanı Ay, böylesine muhteşem bir günü Aile ve Sosyal Politikalar Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile birlikte yaptıklarını ve katısı bulunan herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.


Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2015, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129