Fatura Atalay’a çıktı

MHP Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz AKP iktidarı döneminde terörün tavan yaptığını söyledi. Durmaz; “Şu anki içişleri bakanı bize en yakın duran içişleri bakanıdır. Onun bu tabloda sorumluluğu yoktur....

Fatura Atalay’a çıktı

MHP Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz AKP iktidarı döneminde terörün tavan yaptığını söyledi. Durmaz; “Şu anki içişleri bakanı bize en yakın duran içişleri bakanıdır. Onun bu tabloda sorumluluğu yoktur. Esas sorumlu ondan önce görev yapan Beşir Atalay’dır İstifa etmesi gereken kişi odur” dedi.

 MHP Yozgat Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Sadir Durmaz İl istişare toplantısı için geldiği Bolu’da MHP Bolu il başkanlığını ziyaret etti. Hükümetin terör konusunda kararsız bir duruş sergilediğini ve başarısız olduğunu söyleyen Durmaz; “Türkiye AKP döneminde geçmişteki Ortadoğu ülkelerinin başkentlerine dönmüştür.2002 yılında “sıfır” terörle ülkeyi teslim alan AKP iktidarı ülkemizi her gün onlarca kişinin öldüğü bir noktaya getirmiştir. Eğer hükümet terörü önlemek için kanunlar çıkartır ve MHP’de bunu uygun görürse destek veririz. Terör Kandil’e Türk bayrağı çekilmeden sona ermeyecektir. O yüzden Türk bayrağı kandile dikilmelidir” biçiminde konuştu. Yerel seçimlerin 27 Ekim 2013 tarihinde yapılması konusunda hükümetle mutabakat sağladıklarını söyleyen Durmaz; “Meclis 1 Ekim’de açılır açılmaz ilk gündem maddelerinden biri bu olacaktır” dedi.

 Asıl istifa etmesi gereken Beşir Atalay’dır

 Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Durmaz “Türkiye her gün onlarca şehit veriyor, eleştirdiğiniz hükümetin içişleri bakanını MHP olarak istifaya davet etmeyi düşünmüyor musunuz? Şeklindeki sorusunu yanıtladı. Sadir Durmaz “Şu anki içişleri bakanı bize en yakın duran içişleri bakanıdır. Onun bu tabloda sorumluluğu yoktur. Esas sorumlu ondan önce görev yapan Beşir Atalay’dır İstifa etmesi gereken kişi odur” şeklinde cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124