Fehmi KÜPÇÜ: Derdimiz özgüveni yüksek bir medeniyet yaratmak

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü seçim çalışmaları kapsamında Bolu merkezde esnafları ziyaret etti. Malatyalı olduğunu söyleyen üniversite mezunu bir gençle konuşan Fehmi Küpçü, rahmetli Özal'ın çizgisinden gittiklerini, istikrarın sürmesi için kendisinden özl destek istedi.

 Fehmi KÜPÇÜ: Derdimiz özgüveni yüksek bir medeniyet yaratmak

7 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden Fehmi Küpçü, kadın ve gençlik kollarından oluşan partili grubu ile Gölyüzü Mahallesinde esnafları ziyaret etti. Seçimlerde destek isteyen Fehmi Küğpçü, son 13 yılda ülkede istikrar ve güven ortamı oluştuğunu, bu istikrarın sürmesiyle hem ülkenin hem de Bolu'nun değişi,m ve dönüşümden etkilenecğini ifade etti.

MALATYALI KIZDAN ÖZEL DESTEK İSTEDİ

Gölyüzü Mahallesindeki bir dükkana giren Fehmi Küpçü, psikoloji çalışan bir kızla sohbet etti. Kızın Malatyalı olduğunu öğrenen Fehmi Küpçü, “Bugün psikolojim çok iyi. Çünkü Ak Parti'de siyaset yapıyorum, Bolu değişip, dönüşüyor. Rahmetli Özal'ın memleketindensin. Rahmetli Özal denilince aklımıza istikrarlı bir dönem geliyor. Ama ben üniversite sınavına girerken 1993 yılında Özal hakkın rahmetine kavuşmuştu. 1993 yılı faili meçhul cinayetlerin olduğu yıldır. Sivas Madımak, Erzincan Başbağlar, Eşref Bitlis, Bolu otobanında Adnan Kahveci ve rahmetli Özal. Kimilerine göre sosyal yazgı, kimilerine göre kader, kimilerine göre mukadderat, kimilerine göre komplo... Derdimiz, muradımız bu ülkede faili meçhuller olmasın, bu ilke kendi özgüveni yüksek bir medeniyet olsun istiyoruz. Rahmetli Özal'da bu istikrarın sembollerinden bir tanesi. Bugünde aynısını yapmaya çalışan Ak Parti var. Bu nedenle senden özel olarak destek istiyorum” dedi.

Türkiye'deki istikrarın sürmesi gerektiğini söyleyen genç kız ise, “İstikrar ve güven ortamı olmasını bizde istiyoruz. Bu nedenle yola devam diyoruz. Desteğimiz sizedir” diyerek cevap verdi.

SANDIĞA GİDEBİLMEK İÇİN YARDIM İSTEDİ

Gölyüzü Mahallesinde esnafları ziyaret eden Fehmi Küpçü, kendisi ile konuşmak isteyen bedensel engelli bir vatandaşın yanına gitti. Seçimlerde oy kullanmak istediğini, ancak bağlı bulunduğu sandığa gidemediği için oy kullanamadığını söyleyen yaşlı adam, “Vekilim 1 oy 1 oydur. Bu yüzden sizden destek bekliyorum. Geçtiğimiz seçim sandığa gidememiştim. Bu kez oy kullanıp Ak Parti'ye destek vermek istiyorum” dedi. Fehmi Küpçü ise, “Sizin adresinizi ve telefon numaranızı alalım, arkadaşlarımız seçim günü sizi sandığa götürsünler. Sizde oynunuzu kullanın” diye cevap verdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128