Fehmi KÜPÇÜ: Hayatında OSB'nin yerini mi görmüş?

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, Yeniçağa, Dörtdivan ve Gerede'de seçim çalışmalarını sürdürdü. Aynı gün 3 ilçeyi gezen Fehmi Küpçü vatandaşlardan büyük destek aldı.

 Fehmi KÜPÇÜ: Hayatında OSB'nin yerini mi görmüş?

Ak Parti'nin çalışkan milletvekili adayı Fehmi Küpçü, 1 günde 3 ilçenin tamamını gezerek vatandaşlardan destek istedi. İlk olarak Yeniçağa'da esnafları gezen Fehmi Küpçü daha sonra Dörtdivan'a geçti. Dörtdivan'daki seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelen Fehmi Küpçü, seçimlerde destek ve dua istedi. Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ile birlikte bir kahveye giden Fehmi Küpçü vatandaşların masasına oturarak çay içti.

Ak Parti Hükümetinin Dörtdivan2a büyük önem verdiğini açıklayan Fehmi Küpçü, muhalefet partilerini de eleştirerek, “Pazar yeri, kültür merkezi ve hükümet konağı bitti. Yaylalarımızın sıcak asfaltı yapıldı. Yaylaların elektiriği ile ilgili olarak mücadelemiz var. Köy meydanlarına parke taşı döşüyoruz. Dörtdivan'ın değişim ve dönüşümden nasibini alması için gece gündüz çalışıyoruz. O zaman dimdik ve sıkı duracağız” dedi.

YALANLARLA SİYASET YAPIYOR

Fehmi Küpçü, muhalefet partisi ve Bolu Milletvekili adaylarını eleştirerek, “Türkiye'nin istikrara ve güven ortamına ihtiyacı var. Bugün 1500 TL maaş vereceğiz diye sallayanları dün gördük. Sizleri gaz yağı kuyruğunda bekletenler onlardı. Gerede'de başçavuşları sizi köy odasında toplatarak tehdit ettiren onlardı. Orman muhafaza memuruna çilingir masası kurduran onlardı. Bizim çocuğumuza alevi, Türk, kürt kimliği ile başı açık kapalı ayırımı yapmadan ciğerli bir şekilde dün olduğu gibi bugünde çalışmalarımıza devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

HAYATINDA OSB'NİN YERİNİ Mİ GÖRMÜŞ?

Fehmi Küpçü konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Biz Tekkedereye baraj yapıyoruz, CHP milletvekili adayı gidip orada kamulaştırma davası alıyor. Yok öyle atıp tutmak. Herkese mektup yazmış 'onu yapacağım, OSB yapacağım' diye. Sen hayatında OSB'nin yerini gördün mü? İşverenin bir tanesi ile görüştün mü? Yok. Ne diyor reklamlar? Onlar konuşur, biz iş yaparız. Yolumuz, barajımız, dere ıslahı başladı. Hükümet konağı bitti. O zaman durmak yok yola devam diyeceğiz.”

GEREDE'DE SEVGİ SELİ

Dörtdivan'daki çalışmalarının ardından Gerede'ye giden Fehmi Küpçü, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve teşkilat üyeleri ile birlikte esnafları gezdi. Esnaflardan büyük destek alan Fehmi Küpçü, seçimlerde dua beklediğini söyledi.

FEHMİ KÜPÇÜ'YÜ DUYGULANDIRAN VİDEO

Bir dükkanda seçim çalışması yapan Fehmi Küpçü'nün yanına gelen Cemali Çelik, Fehmi Küpçü'ye bir video izlettirdi. Videoyu izleyen Fehmi Küpçü'nün duygulandığını gören Cemali Çelik, “Çocuğum doğumundan 10 gün sonra zatürre oldu. Araştırma hastanesine gittik, hemen yoğun bakıma aldılar. 27 gün yoğun bakımda yattı. Doktorlardan bilgi alamadık, bize durumunun iyi olmadığını söylediler. Bizde Fehmi Küpçü'den yardım istedik. Allah razı olsun yardımcı oldu, doktorlar bize cevap vermeye başladı. Özel odaya aldılar. Annesi de yanına girdi. İşte o çocuk, bu çocuk vekilim” dedi. Fehmi Küpçü ise, “Allah sağlık sıhhat versin. Çocuğumuzu görmeye özel olarak geleceğim” diye cevap verdi. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 5 yıl Önce

adamın hasısın fehmi abi

SIRADAKİ HABER

banner128