Fehmi KÜPÇÜ: Kafa Bulandırmaya Çalışanlar Mengen'deki Belediye İşçilerine 1500 Tl Maaş Versinler

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü seçim çalışmaları kapsamında Gerede'de vatandaşlarla bir araya geldi.

 Fehmi KÜPÇÜ: Kafa Bulandırmaya Çalışanlar Mengen'deki Belediye İşçilerine 1500 Tl Maaş Versinler

7 Haziran seçimleri öncesi son viraja giren Ak Parti Teşkilatları gece gündüz demeden vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü ise memleketi Gerede'de köy ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak ve teşkilat üyeleri ile birlikte Gerede'ye bağlı Macarlar Köyüne giden Fehmi Küpçü vatandaşları ziyaret etti. Köy meydanında toplanan vatandaşlara seslenen Fehmi Küpçü, elde ettikleri tecrübe ile önümüzdeki dönem ortaya çıkartılan kazanımları koruyarak daha fazla hizmet edeceklerini ifade etti. Gerede'nin değişim ve dönüşüm içinde olduğunu açıklayan Fehmi Küpçü, ülkedeki istikrar ve güven ortamının sürmesi ile rekabetçi ve yenilikçi bir zeminde demokratik standartları yükseltmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

 

AK PARTİYE OLAN GÜVEN KATLANARAK ARTMIŞTIR

 

Vatandaşların Ak Partiye olan güveninin giderek arttığını dile getiren Fehmi Küpçü, “13 yılda inşa ettiğimiz güven zemininin arka planında bize duyulan güven vardır. Bu güven, şükürler olsun ki her seçimde katlanarak büyümüştür. Efendisi değil hizmetkarı olduğumuz milletimizle birlikte bu kutlu yürüyüşü inşallah önümüzdeki dönemde devam ettireceğiz. Yalanlar üzerine siyaset yapanlar, boş vaatlerle vatandaşlarımızı kandırmaya çalışırken, Ak Parti durmadan çalışarak icraatlarını teker teker hayata geçirmiştir. 7 Haziran seçimlerinden sonra inşallah bu hizmetlerimiz artarak devam edecektir” dedi.

 

GEREDE DEVLET HASTANESİNDE YATAN HASTALARI ZİYARET ETTİ

 

Fehmi Küpçü daha sonra İlçe Devlet Hastanesine giderek servislerde yatan hastaları ziyaret etti. Hastaların ihtiyaçları ile ilgilenen Fehmi Küpçü ardından Sağlık Müdürlüğü ve 112 Acil Servis personeliyle sohbet etti.

 

ESNAFLARDAN DESTEK İSTEDİ

 

Gerede'de bulunan esnafları ziyaret eden Fehmi Küpçü, büyük bir coşkuyla karşılandı. 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua isteyen Fehmi Küpçü, bazılarının yalan söyleyerek kafa bulandırmaya çalıştığını açıklayarak, “Gerede yatırım alıyor, almaya da devam edecek. Önümüzdeki dönem tek başına istikrara sahip hükümet hizmet getirmeye devam edecek. Birileri özellikle kafa bulandırmaya çalışıyor. Bunu yapmaya çalışanlar yanı başımızdaki Mengen Belediyesindeki işçilere 1500 TL maaş versinlerde görelim. Bu işler millete mektup yazmakla olmuyor. İnşallah bunu başarırken ilk önce iktidar daha sonra ekonomik istikrarı sağlamamız gerekiyor. Bunu yapabilecek tek parti de Ak Partidir” şeklinde konuştu.  HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mengenli
Mengenli - 5 yıl Önce

sayın küpcü bilmeden gene atmış,mengen belediyesinde akp döneminde işçiler sendika üyesi olmaları engellenirken 5 yıl boyunca cep harçlığı gibi komik ücretlerle calıştırılırken neredeydiniz,mengen belediyesi chp li bir yönetime geçtikten sonra belediye işçilerine %20 gibi bir zam yapılarak vede istedikleri sendikayla anlasma imzalanarak hak yerini bulmuştur ayrıca kadrolu bir işçi ortalama 2000 tl civarı bir rakam almaktadır. bunları aklınızın bir köşesine yazın.sizlerde çalışanın hakkını verme koruma gibi anlayıs pek olmadığından bu durumuda anlayacağınızı pek zannetmiyoruz...

ESNAF
ESNAF - 5 yıl Önce

geredede başka adam yokmuymuş esnafın yüz karası tahir gayrete kadar yalakaliğin bu kadarina da pes doğrusu

SIRADAKİ HABER

banner128