Fehmi KÜPÇÜ Mengen’de gitmedik köy, çalmadık kapı bırakmadı

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Bolu Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte Mengen’de esnafları ziyaret etti. İlk olarak Mengen’e bağlı Pazarköy Beldesine giden Fehmi Küpçü, kahvehaneye giderek vatandaşlarla sohbet etti. Milletvekili oldukları süre içerisinde yaptıkları çalışmaları anlatan Fehmi Küpçü, “Hizmet etmek boynumuzun borcudur. Biz insanların kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Çünkü dün vatandaşlarımızı ezenlere karşı siyaset yapıyoruz. İnsan odaklı hizmet yapıyoruz” dedi.

 Fehmi KÜPÇÜ Mengen’de gitmedik köy, çalmadık kapı bırakmadı

Fehmi Küpçü daha sonra belde pazarındaki esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Küpçü, istekleri olup olmadıklarını sordu.

Küpçü daha sonra Pazar alanında bulunan ekmek fırınına girerek, fırıncıyla birlikte ekmek yaptı. Bu sırada esnaflarla sohbet eden Küpçü, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ekmek ustası, fırından çıkarttığı sıcak ekmekleri milletvekili Küpçü ve beraberindekilere ikram etti. Fehmi Küpçü yenilen ekmeklerin parasını vermek isteyince, ekmek ustası, “Siz bize hizmet ediyorsunuz. Bu ülke için elinizden geleni yapıyorsunuz. Biz size ekmek ikram etmişiz çok mu? Bir de para mı alacağız” diye cevap verdi.

PAZAR’DA YOĞUN İLGİ

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’ye vatandaşlar pazar alanında büyük ilgi gösterdi. Köylü kadınlarla sohbet eden Fehmi Küpçü, 7 Haziran seçimlerinde kendilerinden dua ve destek beklediklerini söyledi.

BÖLÜKÖREN KÖYÜNDEKİ YANGIN ALANINI İNCELEDİ

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, geçtiğimiz hafta Mengen’e bağlı Bölükören Köyünde çıkan yangında evlerini yanan aileleri ziyaret etti. Evleri yanarak kül olan İzzet Keskin, Ziya Yaman, Alaaddin Yaman ve Yalçın Olguner’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Fehmi Küpçü, ailelerin ihtiyaçlarının karşılanacağını ifade etti.

KÖPRÜBAŞI KÖYÜNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Fehmi Küpçü aha sonra Köprübaşı Köyüne gitti. Köy kahvesinde toplanan vatandaşlarla sohbet eden Küpçü, yaptıkları çalışmaları anlattı.  Ak Parti iktidarının ülkenin refah ve ekonomik düzeyini arttırdığını ifade eden Fehmi Küpçü, ülkedeki istikrarın sürmesi için 7 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Ak Parti’nin milletten başka hiçbir güce sahip olmadığını belirten Fehmi Küpçü, “7 Haziran seçimleriyle birlikte önümüzdeki 4 yıl hiçbir seçim süreci yaşanmayacak. Bu da ülkedeki istikrarı olumlu etkileyecek. Hizmet kalitemiz artacak. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar kat ve kat artacak. Hizmet döneminde hep birlikte el ele, gönül gönüle vererek çalışacağız. Bugüne kadar halkımızı hiç mahcup etmedik bundan sonra da etmeyeceğiz” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2015, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128