Fehmi KÜPÇÜ’ye büyük destek

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Gerede’de giderek destek istedi.

 Fehmi KÜPÇÜ’ye büyük destek

Ak Parti Gerede İlçe Başkanlığında toplanan teşkilatlar dualar eşliğinde ziyaretlere başladı. Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Ak Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak, İl Teşkilatı üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları teşkilatları ile birlikte esnaflara giden ak kadrolar 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. Kapı kapı gezen Fehmi Küpçü ve teşkilat üyeleri, esnaflarla sohbet etti. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Fehmi Küpçü, 7 Haziran seçimleriyle birlikte hizmet kalitesinin daha da artacağını ifade etti.

PİLAV DAĞITTI

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve teşkilat üyeleri daha sonra Tabakhane Camisine giderek vatandaşlara etli pilav dağıttı. Vatandaşlarla sohbet eden Fehmi Küpçü, Cuma namazını kıldıktan sonra ziyaretlerine devam etti.

AÇILIŞLARA KATILDI

Fehmi Küpçü daha sonra ilçeye yeni açılan Kasap ve Çiğköfte dükkanı açılışlarına katıldı. İşyeri sahiplerine bereketli kazançlar dileyen Fehmi Küpçü, dualar eşliğinde açılışları gerçekleştirdi. Tezgahın başına geçen Fehmi Küpçü daha sonra vatandaşlara çiğköfte dağıttı.

ÇOCUKLARLA PLAY STATİON OYNADI

Fehmi Küpçü İlçe merkezindeki internet kafelere giderek esnaflarla sohbet etti. Küpçü, çocukların ısrarı üzerine play station oynayıp maç yaptı. Yaklaşık 2 dakika boyunca maç yapan Fehmi Küpçü’nün bilgisayar oyunundaki ustalığı ise dikkat çekti.

KEMERCİLERDEN DESTEK

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü ve teşkilatlar ilçede bulunan Kemercileri ziyaret etti. Kemercilerle sohbet eden Fehmi Küpçü, dua ve destek istedi.

CHP İLÇE ÖRGÜTÜNÜ ZİYARETE GİTTİ AMA…

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, seçim gezileri kapsamında girdikleri bir pasajdaki esnafları ziyaret ettikten sonra aynı pasajda bulunan CHP Gerede İlçe Örgütünü ziyaret etmek için kapılarını çaldı. Kapının kapalı olduğunu ve kapının önüne konulan süpürge ve poşetleri gören Fehmi Küpçü, “Nezaketen ziyaret etmek istemiştim. Ama kapıları duvar. Millet odaklı siyaset yapan Ak Parti’nin kapıları her daim açıkken CHP’den bu tür davranışları göremiyoruz. Tabi ki vatandaşlarımızda 7 Haziran seçimlerinde bizlere gereken desteği sağlayacaklar” diye konuştu. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2015, 19:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128