FETÖ’nün kitapları çöpte

Bolu’da bir vatandaş, OHAL’in uygulamaya konulmasıyla birlikte korkuya kapılarak, evindeki kütüphanesinde bulundurduğu Fethullah Gülen’e ait kitaplarını çöpte attı. İsmi açıklanmayan şahıs polis tarafından gözaltına alındı. Ayrıca, Gülen’e ait kitapların yanı sıra çöpte bir adet bilgisayar har disk bulundu.

FETÖ’nün kitapları çöpte
Haber: Faruk ÇİDEM


Edinilen bilgiye göre Borazanlar Mahallesi  404. Sokak üzerinde bulunan bir çöp kutusunun içersine FETÖ Terör örgütün lideri olarak tanımlanan Fethullah Gülen’in kaleme aldığı çok sayıda kitabın atıldığını ihbarını alan Olay Yeri İnceleme ve TEM Şubesi olay yerine gelerek incelemede bulundu.

Yapılan arama ve görgü tanığını tespitinin ardından, bir vatandaşın siyah poşetler içerisinde çöp kutusuna kitapların atıldığını kamera kayıtlarından tespit ederek, şahsı gözaltına aldılar. Fethullah Gülen’e ait olduğu tespit edilen çok sayıda kitap ve bilgisayar hard disk ile birlikte ismi açıklanmayan şahıs ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.


Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128