Firari hırsız Şahinlerin pençesinden kurtulamadı…

Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Bürosunun Şahinleri, 3 ayrı hırsızlık olayıyla ilgili firari olarak bulunan bir şüpheliyi İstanbul Pendik’te yakalayarak Bolu’ya getirdiler.

 Firari hırsız Şahinlerin pençesinden kurtulamadı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu’nun Şahinleri başarılarına bir yenisi daha ekledi. Firari hırsız Şahinlerin pençesinden kurtulamadı.  Bolu’da geçtiğimiz Aralık ayında 3 ayrı iş yerinden gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına ilişkin başlattıkları takipte, zanlıların izine İstanbul’da ulaşmışlardı. Şahinler, 2 hafta önce 3 şüpheliyi İstanbul’da yakalayarak Bolu’ya getirdiler.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri, işyeri hırsızlığıyla ilgili firari olarak bulunan Ö.B isimli şüpheliyi de İstanbul  Pendik’te yakalayarak Bolu’ya getirdiler. Gözaltına alınan Ö.B, ekipler tarafından ifadesinin alınmasından sonra dün Savcılığa sevk edildi. Zanlının rahat hareketleri herkesi şaşkına çevirdi. 2 hafta önce mahkemeye çıkartılan 3 şüpheli de tutuklanarak Bolu T Tipi Cezaevi’nde sevk edilmişti. Zanlıların, iş yerleri ve bir öğrenci yurdundan yüksek miktarda para, bilgisayar, çok sayıda sigara ve nargile çaldıkları belirlenmişti.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128