Fiyasko!

Bolu Kalkınma ve Tanıtma vakfının Olağanüstü Genel kurul toplantısı Cumartesi günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odasının toplantı salonunda çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemedi. Toplam yeter sayısının...

Fiyasko!

Bolu Kalkınma ve Tanıtma vakfının Olağanüstü Genel kurul toplantısı Cumartesi günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odasının toplantı salonunda çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemedi. Toplam yeter sayısının 96 olduğu toplantıya 85 kişi katılınca toplantı başlamadan sona ermek zorunda kaldı. Bir sonraki toplantının 20 Ekim Cumartesi günü yapılacağı açıklandı. Vali Özçimen’in günler öncesinden katılım için verdiği çabaların ise sonuçsuz kaldığı gözlemlendi.

 

Bolu Kalkınma ve Tanıtma vakfının olağanüstü Genel kurul toplantısının son ayların en hareketli toplantılarından birisi olması bekleniyordu. Toplam 160 üyeden 85 kişinin olağanüstü genel kurula katılması üzerine toplantının 20 Ekim Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verildi. Bolu valisi İbrahim Özçimen’in günler öncesinden kaymakamlar başta olmak üzere birçok kişiyi toplantıya çağırması bile toplantı yeter sayısı olan 96 kişiye ulaşmasına yetmedi. Toplantıya özellikle bürokratların katıldığı gözlemlenirken, toplantının olağanüstü gündem maddesini ise Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi’nin çalışmaları oluşturdu. Ankara Şube Başkanlığı’nı Özer Özcan’ın yaptığı Vakıf yönetimi son günlerde çeşitli görüş ayrılıklarına sahne olmuştu. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelen katılımcılara olağanüstü toplantının gündem maddesinin, Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesi’nin yönetim kurulu oluşumu, çalışma yönetimi ve gelişen olaylara ait değerlendirme yapılması olarak açıklandı. Yönetim kurulu başkanlığını Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in yaptığı Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfının olağanüstü Genel kurul toplantısının çoğunluk sağlanamadığı için 20 Ekim Cumartesi günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında saat 14,30’da gerçekleştirileceği açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124