banner120

Ford Görür oto’dan Kokteylli test sürüşü

Bolu’da tek ve benzeri olmayan bir tesise sahip olan Ford yetkili satıcısı Görür Otomotiv, 20 Nisan Cumartesi saat 13:00’de tanıtım organizasyonları düzenliyor. Kuga, Fiesta, B-MAX, Transit Custom ve Tourneo Custom modelleriyle tanıştırma kokteyli ve test sürüşü de içeren çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek olan Ford Görür Oto, Bolu halkını da bu etkinliklere davet etti.

Ford Görür oto’dan Kokteylli test sürüşü
 Ford Görür Otomotiv muhteşem bir organizasyon düzenliyor. Cumartesi günü düzenlenecek tanıtım organizasyonu hakkında bilgiler veren Ford Görür Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Enes Görür. “Öncelikli olarak yeni çıkan araçlarımızın tanıtımı ve test sürüşü aktiviteleri düzenleyeceğiz. Bu aktiviteler kapsamında müşterilerimize ikramlarımız da olacaktır. Ulaşabildiğimiz tüm mecralara ulaşmaya çalıştık ve ortalama 5 bin- 6 bin civarında bir kitleye ulaştığımızı tahmin ediyorum” dedi. Daha sonra araçlar hakkında kısa bir bilgi sunan Görür, “Burada bulunan Ford marka araçların içinde 4 farklı grupta araç var, yeni Fiesta (Avrupa’da ve Türkiye’de sınıfında en fazla satılan araç), B-MAX aracı, Focus ve Fiesta arasında bir segmentte çıkan bir araç, onunla beraber Kuga dediğimiz araç var, son olarak da Wolksvagen Transporter ve Mercedes Vito araçlarına rakip olan Tourneo Custom dediğimiz aracımız çıktı. Bu araçlarımızdan test araçlarımız da mevcut durumdadır. Amaç burada insanları showrooma çekebilmek, tesisimizi tanıtmak. Bolu’da şu an bu şekilde başka bir tesis yok ve biz bunun avantajını kullanmak istiyoruz. Bunların yanında yeni çıkan farklı motor seçeneklerimiz de var ve örneğin 1000 motor ecobus araçlarımızda mevcut ve dünyada mühendislik ödülü almış bir motordur. Bunun da test sürüşü aracı mevcuttur, yani bu organizasyonumuza gelenler bunu da test edebilme imkânına sahiplerdir. Aracı kullanmadan veya biz söylemeden aracın bir motoru olduğunun farkına bile varamazsınız, işte ecobus bu şekilde bir motordur” diyerek araçlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaptı.
Son olarak tanıtım yapmak için neden araçların çıkış tarihinde değil de yaklaşık 3-4 aylık bir gecikme ile tanıtım yapmaları hakkında da bilgilendiren Enes Görür, “Bu araçlar çok mu yeni, değil tabi ki 2013 araçları ve 3-4 aylık araçlardır. Bizim bu dönemi seçmemizin sebebi baharla beraber piyasalarda hareketlilik olduğu bir dönemde bunu yapmak istememizden kaynaklanmaktadır. Ayrıca karlı havalarda bu tanıtımı yapmamızın imkânı yok denilecek kadar azdı, çünkü insanlar soğuk bir havada bu şekilde bir organizasyona katılmayabilir. Bu aktivitenin dışında daha sonraki dönemlerde de çeşitli kampanya kapsamlarında yine aktivitelerimiz devam edecektir. Kampanyalar konusunda bilgilendirmeyi de unutmayacağız” dedi, Görür, özellikle Bolu halkının bu organizeye davetli olduğunu belirterek sözlerini noktaladı. Ford Yetkili Satıcısı Görür Otomotiv D-100 Karayolu üzerinde Karacaağaç mevkiinde bulunmakta. Organizasyon ile ilgili İletişim numarası 0374 245 12 19
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2013, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124