Ford servislerde soğuk kış günleri için sıcak fırsatlar!

Geleneksel “Kış Kontrolü” kampanyası ile Ford araçları ücretsiz kontrolden geçiren Ford Otosan, KDV hariç 389 TL ve üzeri işlemlerde ön cam sileceklerini hediye ediyor ve yedek parça değişiminde...

Ford servislerde soğuk kış günleri için sıcak fırsatlar!

Geleneksel “Kış Kontrolü” kampanyası ile Ford araçları ücretsiz kontrolden geçiren Ford Otosan, KDV hariç 389 TL ve üzeri işlemlerde ön cam sileceklerini hediye ediyor ve yedek parça değişiminde yüzde 20 indirim yapıyor. Kampanya; World, Bonus, Axess ve Maximum karta peşin fiyatına taksit fırsatı da sunuyor. Bolu’da Ford Görür Otomotiv bu kampanya dahilinde müşterilerine hizmet veriyor.

 

Türkiye otomotiv sektörünün 11 yıldır aralıksız pazar lideri olan Ford Otosan, Şubat ayında başlattığı geleneksel “Kış Kontrolü” kampanyası ile tüm Ford binek, hafif ve orta ticari araçları Ford servislerde ücretsiz kontrol ederek, araçların ve sürücülerin güvenli bir kış geçirmesini sağlıyor.Model ve yaş gözetmeksizin Ford servislerde yapılan kontrollerde; antifiriz ve araç sıvı seviyeleri, akü, fren sistemleri, lastik basıncı ve dişleri, motor yağı, filtreler, cam silecekleri, kalorifer ve rezistanslar, farlar, stoplar, sinyaller dikkatli bir biçimde gözden geçirilerek, araçların kışa hazırlanması sağlanıyor.Kış kampanyası kapsamında müşterilerine KDV hariç 389 TL ve üstü işlemler karşılığında ön cam silecekleri hediye eden Ford Otosan; ayrıca fren balata, debriyaj baskı balata, V kayışı ve triger seti gibi orijinal yedek parça değişimlerinde yüzde 20 indirim yapıyor.World’e 10, Bonus, Axess ve Maximum karta peşin fiyatına 8 taksit fırsatı da sunan Ford Otosan’ın ücretsiz “Kış Kontrolü” kampanyası, 30 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek. Bolu’da D100 Karayolu  Karacaağaç mevkiinde Ford Görür Oto bu kampanya çerçevesinde müşterilerine hizmet vereceğini açıkladı. İletişim telefonları 0374  245 12 19 – 245 12 29 – 245 12 39.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128