Fotoğraf Atölyesi Çalışmaları başlıyor

BSM’de yeni dönem “Fotoğraf Atölyesi” kurslarının kayıtları başladı. Fotoğraf meraklıları, 09 Ekim 2012 tarihine kadar, BSM-Bolu Belediyesi-Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’ne başvurarak kayıtlarını...

Fotoğraf Atölyesi Çalışmaları başlıyor

BSM’de yeni dönem “Fotoğraf Atölyesi” kurslarının kayıtları başladı. Fotoğraf meraklıları, 09 Ekim 2012 tarihine kadar, BSM-Bolu Belediyesi-Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’ne başvurarak kayıtlarını yaptırabilecekler.

 

Bolu Belediyesi, Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde, yeni dönem “Fotoğraf Atölyesi” kayıtları başladı. Fotoğraf sanatıyla ilgilenen ve bu sanata gönül verenler, yaklaşık 2 ay sürecek ve Ekim-Kasım aylarında yapılacak olan atölye çalışmalarında, değişik konu ve teknikleri uygulamalı ve teorik olarak öğrenme imkânı bulacaklar.“BSM-Fotoğraf Atölyesi” çalışmalarında,“Yeni Başlayanlar” ve “İleri seviye” olmak üzere iki grup oluşturulacak.09 Ekim 2012 tarihinden itibaren başlayacak olan bu yılki çalışmalarda, Fotoğraf Makineleri tanıtılacak ve çekim teknikleri öğretilecek. Ardından, stüdyo ve açık hava uygulamaları yapılacak. Ayrıca, çevre il ve ilçelere fotoğraf gezileri düzenlenerek, teorik olarak öğrenilen bilgilerin uygulamaları da yapılacak. Atölye üyelerinin, bu gezilerde çektikleri kareleri ile de, BSM’de her dönem sonu Fotoğraf Sergileri açılarak, yapılan çalışmalar fotoğraf severlerle paylaşılacak. Bu yılki ilk dönem, “BSM-FOTOĞRAF ATÖLYESİ” çalışmalarına katılmak isteyen fotoğraf meraklıları, 09 Ekim 2012 tarihine kadar, BSM-Bolu Belediyesi-Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’ne başvurarak kayıtlarını yaptırabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128