Fotoğraf Yarışmasına sende katıl

21 Mart Dünya Ormancılık günü ve 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFSAD) katkılarıyla fotoğraf yarışması düzenlendi.

 Fotoğraf Yarışmasına sende katıl

Haber: Aysun BEYKOZ

Seben Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Taşlıyayla Orman İşletme Şefliği dahlinde bulunan ve Bolu – Seben Vadisinin verimini artırmak ve sulu tarıma destek vermek amacıyla yapılan Seben Gölet’i etrafında gerçekleşecek yarışmada öncelikli flora ve fauna türlerine yönelik mevcut durumun tespit edilmesi, doğal çeşitliliğin ve kültürel değerlerin belgelenmesi hedeflendi.

Fotoğraf sanatını geliştirmeyi de amaçlayan yarışma 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ile 16 Nisan 2016 tarihleri arasını kapsıyor. Yarışma 16 Nisan 2016 tarihinde toplu olarak Seben Gölet’i çevresinde yapılan çekimlerle son bulacak.

Her yarışmacının 10 fotoğraf ile katılacağı yarışmada ilk 3 dereceye girenlere ödül verilecek olup, ayrıca dereceye giremeyen fakat anılmaya değer bulunan 2 adet fotoğrafa da mansiyon ödülü verilecektir.

Yarışma şartnamesi Bolu Orman Bölge Müdürlüğünün web sitesi //boluobm.ogm.gov.tr ile Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFSAD) web sitesi www.bofsad.com adreslerinden indirilebilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128