Fren yerine debriyaja bastı

Bolu’da Erkan Yapraklı hızla ilerlediği aracın fren yerine debriyajına basınca alışveriş için geldiği markete aracıyla girdi.    Erkan Yapraklı hızla ilerlediği aracın fren yerine debriyajına basınca alışveriş...

Fren yerine debriyaja bastı

Bolu’da Erkan Yapraklı hızla ilerlediği aracın fren yerine debriyajına basınca alışveriş için geldiği markete aracıyla girdi.

 

 Erkan Yapraklı hızla ilerlediği aracın fren yerine debriyajına basınca alışveriş için geldiği markete aracıyla girdi. Yapraklı, "Her zaman bu markete gelirim ama bu kez farklı bir giriş oldu" dedi. Kaza, Sağlık Mahallesi'nde bulunan bir markette meydana geldi. Erkan Yapraklı her zaman alışveriş yaptığı marketin otoparkına hızla girerken, fren yerine debriyaja basınca 14 DT 923 plakalı otomobil marketin camını kırarak içeri girdi. Kasalarda bulunan görevliler korku ile kaçıştı. Kazanın ardından otomobilden çıkan Erkan Yapraklı yaptığı hataya anlam veremeyerek güldü. Aracı park etmek istediği sırada fren yerine debriyaja bastığını belirten Erkan Yapraklı, "Otoparka biraz hızlı girmişim, aracın pedallarını da karıştırınca markete girdim. Bende ne olduğunu anlayamadım. Her zaman bu markete gelirim ama bu kez farklı bir giriş oldu" diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128