Futbol merakı pahalıya patladı##hb_sdk.gif

Futbola olan merakıyla bilinen AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü halı sahada yaptığı futbol maçlarında fazla efor sarf edince sol ön çapraz bağlarını yırttı. Fehmi Küpçü sol bacağından...

Futbol merakı pahalıya patladı##hb_sdk.gif

Futbola olan merakıyla bilinen AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü halı sahada yaptığı futbol maçlarında fazla efor sarf edince sol ön çapraz bağlarını yırttı.

Fehmi Küpçü sol bacağından olan ağrılar sonucunda hastaneye gitti. Menüsküsten şüphelenirken yapılan kontrollerin ardından Küpçü’nün sol ön çapraz bağlarından kopukluk olduğu tespit edildi. Ameliyata alınan Fehmi Küpçü’nün başarılı bir operasyon geçirmesinin ardından dün taburcu olduğu evinde istirahatta olduğu öğrenildi. Fehmi Küpçü’nün yeşil sahalara ne zaman döneceği ise henüz belli değil.

Küpçü kadınlar gününü kutladı

Ak Parti Bolu milletvekili Fehmi Küpçü “kadınların sorunlarını yılın bir tek gününe indirgemeden, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü vurgulamak gerekir” dedi. Dünya Kadınlar Gününün ilk kez 1800'lü yıllarda bir tekstil fabrikasında daha iyi çalışma şartları için greve giden kadın işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamayarak ölmeleriyle gündeme geldiğini söyleyen Küpçü; “ “Kadınlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de 8 Mart'ta eşitlik isteklerini daha yüksek sesle dile getirmektedirler. AK PARTİ siyasetinin en önemli dinamiği daima topluma yaslanmak, gücünü toplumdan almak ve toplumdan aldığı gücü yeniden toplumun hizmetine sunmaktır. Muhafazakâr olmamız, milli ve manevi değerlerin korunmasına özen göstermeyi şiar edinen bir parti olmamız hasebiyle toplumun çekirdeğini, özünü oluşturan kadın ve ailenin güçlenmesi bizim için çok, ama çok önemlidir. AK Parti Türk siyasi tarihinde tüm il ve ilçelerde örgütlenen ve kongre süreçleri ile de kendini yenileyen tek kadın kolu teşkilatı olma özelliğini taşımaktadır. Ülkemizin topyekûn gelişmesini ve kalkınmasını bütün ayrımcılıklardan olduğu gibi cinsiyet ayrımcılığından da kurtulmamıza bağlı olduğunu düşünüyoruz.  Bize göre milletimizin en temel vasıflarından biri bin yıllardır aile değerlerini gözümüzün ışığı gibi korumamız, kadını baş tacı edinmemizdir. Bir güne sığdırılamayacak kadar çok çilesi olan, vefakâr, çilekeş tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor,  Türk kadınının, geleceğin yönetimi ülke kalkınmasına daha da yüksek düzeyde katılımı için destek vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128