GARİPOĞLU; ‘Yolu Yolsuzluk Olanlar Bizi Anlayamazlar’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, Kadın Kolları Başkanı Hatice Öz ve beraberindeki heyetle birlikte seçim çalışmalarına devam ediyor. Garipoğlu yaptığı açıklamada; ‘Bu yol Allah yoludur, yolu yolsuzluk olanlar bizleri anlayamazlar’ dedi.

 GARİPOĞLU; ‘Yolu Yolsuzluk Olanlar Bizi Anlayamazlar’

Hafta sonunu yoğun bir programla geçiren Garipoğlu, Cumartesi günü Bahçelievler halk pazarını ve mahalle sakinlerini ziyaret etti. Pazar günü ise İlimizin tanınmış esnaflarından Çetin Yardemir’in annesinin cenazesine katılan Garipoğlu, ülkücü şehidimiz Zeki Bük’ün kabrini de ziyaret ederek Fatiha okudu.

Gösterilen teveccüh Garipoğlu’nu mutlu etti

Özellikle cumartesi günü gezilen Bahçelievler Halk pazarında, pazarcıların ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu yaptığı açıklamada; “Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve sevgi karşısında zaman zaman mahcup oluyor. O kadar temiz ve iyi niyetle yaklaşıyor ve dua ediyorlar ki, onların bu güzel sözleri karşısında daha çok çalışmamız ve güvenlerini hak etmemiz gerektiğine inanıyorum.  Gittiğimiz her yerde AKP hükümetine karşı çok büyük tepkiler olduğunu görüyoruz. Vatandaşlarımız; ‘ne olur bizleri bunlardan kurtarın’ diye dua ediyorlar. Bizde sabırlı olmalarını ve bu tepkilerini sandığa yansıtmalarını istiyoruz. İnanıyorum ki, 7 Haziran akşamı tüm ülke genelinde olduğu gibi Bolu’da da sandıktan MHP çıkacaktır. Çünkü vatandaşlarımız böyle istiyor” ifadelerine yer verdi.

Pazar günü ilk önce ilimizin tanınmış esnaflarından Çetin Yardemir’in annesinin cenazesine katılan MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, ardından ülkücü şehidimiz Zeki Bük’ün kabrini ziyaret ederek mahalle gezilerine devam etti.

‘Bizi anlayamazlar’

MHP’yi diğer siyasi partilerden ayıran en önemli farkın bugüne kadar verilen şehitler olduğunu dile getiren Garipoğlu; “Bu davayı diğer siyasi partilerden ayırmak gerekir. Bu yolda vatan ve bayrak aşkına verdiği yüzlerce şehidi olan bir davayı AKP ile veya CHP ile kıyaslayamazsınız. O şehitlerimizin kanı vardır. Biz onlardan aldığımız emaneti bizden sonrakilere yüzümüzün akıyla devretmek için çalışıyoruz. Bu yol Allah yoludur. Bu yol Vatan yoludur. Yolu rant olan, menfaat olan, para olan, yolsuzluk, hırsızlık olanlar bunu anlayamazlar” cümlelerini kullandı. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128