GARİPOĞLU ZAFERE İNANIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili (MHP) adayı Kader Garipoğlu yaptığı açıklamada, MHP’nin önlenemez yükselişin AKP ve CHP kanadında endişe oluşturduğunu dile getirdi.

 GARİPOĞLU ZAFERE İNANIYOR

7 Haziran genel seçimlerine yoğun bir çalışma temposuyla hazırlanan MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de seçmenin MHP’ye yönelmesinin diğer siyasi partilerde büyük bir endişe oluşturduğunu belirti.

ENDİŞELERİ ARTTI

Garipoğlu açıklamasında; “İki ayı aşkın bir zamandır yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, onlara partimizin seçim beyannamesi anlatıyoruz. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, günde 3 miting yaparak tüm ülkeyi adım adım geziyor. Gittiği her yerde nasıl bir sevgi seliyle karşılaştığını görüyoruz. Karadeniz mitinglerinde, Karadeniz’in nasıl coştuğuna ve çırpındığına tanıklık ettik. Eğer Karadeniz Türk’ün bayrağına bakıp çırpınmaya başladıysa bu iş tamamdır demektir. İşte tüm bunlar AKP ve CHP cephesinde tedirginlik ve endişe yaratıyor. Bunu ilimde MHP üzerinde oynanan oyunlarda da görüyoruz” ifadelerine yer verdi.

BOLU’YU MHP TEMSİL EDECEK

Halkın kararını verdiğini ve hiçbir gücün MHP’nin iktidar olmasının önüne geçemeyeceğini söyleyen Garipoğlu; “Allah’ın izniyle bu seçimlerde ülkemiz MHP’nin vatanperver, birikimli kadrolarıyla buluşacak. Vatandaşımızda bunu istiyor. İnşallah bu buluşma gerçekleşecektir. Bir yandan AKP, diğer yandan CHP ne kadar farlı oyunlar içerisine girerse girsin artık bunun önünü alamayacaktır. Şimdiden artık Bolu’yu da Meclis’te MHP’li Milletvekilleri temsil edecek diyebiliriz. Hep birlikte heyecanla 7 Haziran akşamı Köroğlu’nun şahlanışına tanıklık edeceğiz” dedi.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
BAŞBUĞ ÜLKÜCÜSÜ
BAŞBUĞ ÜLKÜCÜSÜ - 5 yıl Önce

aç insan kendisini fırında sanarmış bolunun sonucu ak parti 2 chp 1 oyum tanju beye gizli itifak

Mahmut
Mahmut - 5 yıl Önce

başörtüsü taktı şalvar giydi tabi inanır halk inandıya oda inanır

Bolu
Bolu - 5 yıl Önce

gülez beyin,beyefendiliği,karizmatik yapısı,şans var,gibi görünüyor.veysel bey içinde aynı yapı söz konusu.kişilikleri ile partinin önüne geçiyorlar.bolunun karizmatik,efendi,koltuğunu dolduran,vekillere ihtiyacı var,başarılar.bolu.

SIRADAKİ HABER

banner128