GARİPOĞLU’na Taşkesti’de Sevgi Seli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu seçim çalışmaları kapsamında gittiği Taşkesti’de büyük bir sevgiyle karşılandı.

 GARİPOĞLU’na Taşkesti’de Sevgi Seli

Seçim çalışmalarının en çalışkan ve dikkat çeken isimlerinden olan MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu gittiği her yerde vatandaşların büyük bir ilgi ve sevgisi ile karşılanıyor.

VATANDAŞIN TERCİHİ MHP

Garipoğlu, seçim çalışmalarını yürüttüğü Taşkesti Beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Belde girişinde araç konvoyuyla karşılanan Garipoğlu, vatandaşlardan da büyük ilgi gördü. Taşkesti esnafını ziyaret eden Garipoğlu yaptığı açıklamada; “Seçim günü yaklaştıkça MHP’ye karşı olan ilginin nasıl arttığını hep birlikte görüyoruz. Sol seçmenin ağırlıklı olduğu bölgelerde dahi herkes artık MHP diyor. Bizde onların bu güvenine layık olmaya çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

MHP İKTİDARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Bolu’nun her köşesi için yapacakları çok işleri olduğunu söyleyen Kader Garipoğlu; “Biz sabırsızlıkla 8 Haziran gününü bekliyoruz. Seçim sonrası hiç ara vermeden burada vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için sabırsızlanıyoruz. İnşallah 8 Haziran sabahı ile birlikte çalışmalarımıza başlayacağız verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ülke genelinde olduğu gibi Bolu’da da MHP’ye karşı vatandaşın bu ilgisi birilerini rahatsız etmiş olabilir ama hiçbir şey sonucu değiştirmeyecektir. Artık MHP iktidarı için geri sayım başlamıştır” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128