Gayret neler söyledi neler!!!

Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Tahir Gayret, Ak parti ilçe teşkilatının hafta sonunda düzenlediği kahvaltılı toplantıda konuşarak, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayip Erdoğan'ın yanında olacaklarına vurgu yaptı.

Gayret neler söyledi neler!!!
BESOB Başkanı Tahir Gayret, eski belediye başkanı ve akrabası Ömer Baygın'ı adeta hedef tahtasına oturttu.

Baygın'lı yıllarda Gerede'nin kaybettiğine işaret eden Gayret; “Son 15 yılımızın heder olduğu inancındayım,” dedi. Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Tahir Gayret, Ak parti ilçe teşkilatının hafta sonunda düzenlediği kahvaltılı toplantıda konuşarak, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayip Erdoğan'ın yanında olacaklarına vurgu yaptı. BESOB olarak Ak Parti'nin köşk adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceklerini net bir şekilde ifade eden Gayret; “Biz istikrardan yanayız,” dedi. Esentepede'ki toplantıda, dinleyenleri hayli şaşırtan bir konuşma yapan Tahir Gayret, çiçeği burnunda belediye başkanı Mustafa Allar'ı yere-göğe sığdıramayarak, eski başkan Baygın'ı ise adeta hedefe oturttu.

BESOB Başkanı Tahir Gayret, Gerede'nin hak ettiği yerde olmadığını söyleyerek; “Bilhassa 15 yılımızın heder olduğunun inancındaki bir insanınım ben. Bunu açıklıkla söylemekten hiç imtina etmem. Önümüzdeki günlerde ama değerli kardeşim Mustafa Allar'ın partisinden, vekillerden ve hükümetten alacağı destekle son beş senede nereden nereye geldiğini hep beraber göreceğimiz inancındayım,” ifadeleri ile dinleyenleri şaşkına çevirtti.

Öte yandan Ak Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Erdoğan için düzenlediği kahvaltılı toplantıda, Ak Partili eski belediye başkanı Ömer Baygın'ın yer almadığı gözlendi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2014, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
timur eraslan
timur eraslan - 7 yıl Önce

sayın gayret siz ne yaptınız bir sanayi sitesi işi içinden çıkamadınız elinize yüzünüze bulaştırdınız ortada bir enkaz yığını bıraktınız niye bu işi çözmeye gayret etmiyorsunuz lafla peynir gemisi yürümüyor sizde verdiğiniz sözleri tutunuz.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124