Gaziler anlamlı günlerinde unutulmadı

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Bolu Highway Outlet Balo ve kongre Salonu’nda ilimizde bulunan Gazi ve yakınlarına bir öğle yemeği verildi. Bolu Valisi Özçimen ve Bolu Belediye Başkan Yılmaz’ın da yer aldığı...

Gaziler anlamlı günlerinde unutulmadı

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Bolu Highway Outlet Balo ve kongre Salonu’nda ilimizde bulunan Gazi ve yakınlarına bir öğle yemeği verildi. Bolu Valisi Özçimen ve Bolu Belediye Başkan Yılmaz’ın da yer aldığı öğle yemeğinde ayrıca gazilerimize çeşitli hediyeler de verildi.

 

Highway Outlet Balo ve Kongre Salonu’nda, Gazilerimiz onuruna verilen yemeğe Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu İl Jandarma komutanı J. Albay Cengiz Yıldız, Bolu Dağı AŞ Genel Müdürü Hasan Umur, daire müdürleri ve basın mensupları katıldı. Düzenlenen yemekte protokol üyeleri Gaziler ile birlikte hem yemek yedi hem de sohbet etti. Düzenlenen yemeğin ardından bir konuşma yapan Bolu Valisi Özçimen, “Gazilerimiz için bugün çok özel. Onları asla yalnız bırakmamalıyız. Gazilerimiz bu ülke için canla başla mücadele etmişlerdir. Bizler de Valilik olarak kendilerine bir yemek düzenledik. Çeşitli hediyeler de hazırladık. Ancak hediyeleri bize veren firma isminin açıklanmasını istemedi. Biz de o firmaya, gazilerimizi unutmadığı için teşekkür ediyoruz” dedi. Daha sonra ise Vali Özçimen, Gazilere çeşitli hediyeler takdim ederken programın sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128