Geleneksel panayıra ağır misafirler

Gerede Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen panayırlar hafta sonu gerçekleştirilen ikinci panayır ile tamamlandı.

Geleneksel panayıra ağır misafirler

Haber: BMA

Her yıl düzenlenen Gerede Panayırları geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ikinci panayır ile sona erdi. Panayırların 15-16-17 Eylül günlerinde yapılan ilk ayağında HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Yeniçağa Kaymakamı  Mehmet Naim Akgül, Bolu Başsavcısı Önder Yaman ve Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.

Yağmur katılımı etkilemedi

Panayırların ikinci ayağında yağan yağmura rağmen katılım yoğun olurken vatandaşlar alışverişlerine aralıksız devam etti. 2. etap panayıra Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı hemşehrimiz Ali Fidan, Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, TAPDK Kurulu Üyesi Murat Doğanay, Bolu Federasyonu Başkanı Yakup Evirgen ve 15 Temmuz Gazileri Cafer Alagöz, Hüseyin Demir, Ahmet Arık, Abdullah Sezgin ve Bolu Federasyonu Üyeleri katıldı.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar geleneksel olarak düzenlenen panayıra ilişkin yaptığı açıklamada, “Geleneksel Hayvan ve Emtia Panayırımızı her yıl olduğu gibi bu yılda çok güzel bir şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf ettik. Ne mutlu bize ki bir olay, olumsuz bir durum olmadan panayırlarımız sona erdi. Yaptığımız esnaf ziyaretlerinde, esnaflarımızın satışlardan memnun olduğunu vatandaşlarımızın da ekonomik olarak her bütçeye uygun ürünler olması dolayısıyla alışverişlerini yapmaları bizleri son derece mutlu etti. Son olarak ilçemize yakışır bir panayır kurulması için gece-gündüz çalışan Belediye personelime teşekkür ediyorum. Huzurlu ve güvenli bir panayır için gayret gösteren Emniyet Mensuplarımıza ve Sağlık Mensuplarımıza da şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER