Genç Başkandan Birlik Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Gençlik Kolları kongresi dün parti binasında geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Tek aday olarak Tahsin Mert Karagöz’ün yer aldığı kongrede verilen birlik mesajları büyük alkış aldı.

Genç Başkandan Birlik Mesajı

HABER: FARUK ÇİDEM

CHP Bolu İl Gençlik Kolları Kongresi dün parti binasında gerçekleştirildi. Daha önce CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları başkanı olan Tahsin Mert Karagöz adaylığını koyduğu il gençlik kolları başkanlığına seçilen isim oldu. Genç, yaşlı kalabalık bir partili üyenin izlediği kongrede konuşmacıların gençlere değer veren sözleri salondan büyük alkış aldı.

Kongreye gelenleri selamlayarak bir konuşma yapan Mert Karagöz şunları söyledi; “Bizim dün olduğu gibi bugün de yarın da asli görevimiz Cumhuriyet Halk Partisini anlı, şanlı bir şekilde iktidara taşımaktır.

Bizim asıl işimiz herkesin özgür olduğu çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni çocuklarımıza emanet etmektir.

Değerli arkadaşlarım bizler birleşip hareket etmek zorundayız, iyi düşünüp sağlam kararlar vererek hareket etmek zorundayız. Bizler bu ülkenin zor günlerden geçtiğinin farkına varmak zorundayız.

Hiçbir Cumhuriyet Halk Partilinin bireysel düşünmeye hakkı yoktur.

Ben birlik olduğumuzu düşünüyorum, ben Kazım Karsu'yla, Hüseyin Yıkılmaz’la, Tanju Özcan'la birlik olduğumuzu düşünüyorum.

Bizim aramızda mücadele olmaz, bizim aramızda tatlı rekabet olur, mücadeleyi faşistlere karşı veririz.

Bizim eksikliklerimiz yok mu? Evet, bizim eksikliklerimiz tabi ki vardır. Ben yanlış yapmadım, biz yanlış yapmadık. Eksik yapmış olabiliriz ama yanlış yapmadık.”

SÖNMEZEL’DEN BÜYÜK OLGUNLUK

CHP İl Gençlik Kolları Kongresi’ne çiçek göndererek tebriklerini sunan AKP Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel kendisi ve iki arkadaşıyla kongreye de gelerek büyük bir olgunluk gösterdi. Konuşmaları sonuna kadar dinleyen ve kongre sonunda Mert Karagözle dostluk fotoğrafı veren Sönmezel yeni başkanla bir süre sohbet ettikten sonra partiden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128