GENÇ GÖNÜLLER BİR ARAYA GELDİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ nın bir araya gelmesi ile gerçekleştirilen şiir gecesi beğenileri topladı.

GENÇ GÖNÜLLER BİR ARAYA GELDİ
 

HABER: ESRA ÖZTÜRK

Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ nın düzenlediği şiir gecesi seyircilerin ilgisini ve dikkatini çekti. Bir grup gönüllü gencin düzenlediği bu geceye Toplum Gönüllüleri Vakfı destek verdi. Etkinlikte gönüllü gençlere başkanlık eden Şahin Altıntaş yaptığı konuşmada ” Tek amacımız farkındalık yaratmak, bu farkındalık harekatına farklılık katacak herkesi bekleriz, çok yakında aranızdayız” cümleleri ile gecenin anlam ve önemini belirtti.

Gecede öğrenciler tarafından sevilen Türkçe Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim Kıbrıs, Bolunun şairlerinden Erhan Bayram ve Cengiz Öykesahnede şiirlerini seslendirdiler. Ayrıca Cengiz Öyke” nin kızı Esin Bilge Öyke okuduğu Körebe şiiri ile seyircilere duygusal anlar yaşattı.

Grup gönüllülerinden İranlı müzisyen NavidKhakpour seslendirdiği şarkılarla etkinliğe renk katarak dinleyenleri mest etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER