GENÇ KIZ ELİNDEKİ TABANCAYLA PANİK YARATTI

Bolu İzzet Baysal Mahallesi’nde kanal yolunda yürüyen genç kız korku yaşattı. Başı örtülü genç kızı elinde taşıdığı tabancayla sokak ortasında gezerken gören vatandaşlar büyük panik yaşadı.

 GENÇ KIZ ELİNDEKİ TABANCAYLA PANİK YARATTI

Haber: Kasım ŞAHİN – Faruk ÇİDEM

Ülkemizde son yıllarda yaşanan terör olayları, bombalı eylemler, silahlı eylemler derken vatandaşın huzuru iyiden iyiye kaçtı. Bütün bu yaşanılanlardan sonra Bolu’da bugün eli silahlı genç bir kız yol boyunca yürürken görüldü. Genç kızın elinde tabancayla sokak ortasında dolaşması panik yaşatırken gerçeğin anlaşılmasının ardından vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Olay, bugün saat 13.00 sıralarında Kanal boyunda meydana geldi. Başı örtülü genç bir kızın elindeki tabancayla sokak ortasında gezdiğini gören vatandaşlar ve gazeteciler büyük şok yaşadı. Eli silahlı genç kızın fotoğraflarını çeken gazetecilere dönerek “Korkmayın korkmayın bu oyuncak tabanca” demesinin ardından herkes rahat bir nefes aldı. Ancak ne var ki bu tür bir olayın vatandaşın huzurunu kaçırması, taşınanın oyuncak tabanca bile olması durumun ne kadar vahim olduğunu gözler önüne serdi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 19:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128