Gencer ailesine destek

Bolu’da Aktaş Mahallesi Çıracı Sokak’da önceki gün meydana gelen korkunç yangında Gencer ailesinin dört ferdi son anda ölümden dönmesinin ardından aileye destek yağmaya başladı. CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın, kolları yanık içersinde bulunan ve tedavi altında tutulan talihsiz anne ile babayı ziyaret ederek destek sözü verdi.

 Gencer ailesine destek

Haber: Kasım ŞAHİN

CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın ile partililer dün kolları yanık içersinde bulunan Mahmure Gencer ile eşi İbrahim Gencer’i ziyaret ettiler. Işın, ziyaret sırasında çok duygulandığını belirterek, “Önceki çıkan yangında mağdur olan Gencer ailesini hastanede ziyaret ettik. Tüm duyarlı arkadaşlarımızı Gencer ailesine yardıma çağırıyorum hep birlikte yaralarını saralım gereksinimlerine elimizden geldiğince yardımcı olalım” diye konuştu.

Yaraların sarılması için herkesin el ele verip yardım etmesi gerektiğini de vurgulayan Işın, “Böyle günlerde birlik olmamız gerekir. Bu olayı siyasi değil insani bir görev olarak görmemiz lazım. Bu nedenle tüm STK’ları ve hayırseverleri yardıma davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Acar
Ali Acar - 7 yıl Önce

i̇ki gündür bolu gazetelerinden adresi doğru yazan çıkmadı. yangın akpınar mahallesi çarıkcıoğlu sokakta oldu.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124