“Gençlerimize inancımız sonsuz“

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ercoşkun mesajında, "Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbali, istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanettir. Gençlerimizin yüzlerindeki ışıkta, gözlerindeki pırıltıda her geçen gün daha da güçlenen Türkiye’mizin aydınlık geleceğini görüyor, gençlerimize güveniyoruz" ifadelerini kullandı.

“Gençlerimize inancımız sonsuz“

Haber: Semih BAYKAL

Ali Ercoşkun,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı’nı kutladığı mesajında, "En temel görevimiz, gençlerimize çok daha kalkınmış, gelişmiş ve müreffeh bir ülke bırakmaktır. Gençlerimizin köklü tarihimizden aldıkları ilhamla, medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklarına inancımız sonsuzdur" dedi.

ERCOŞKUN KAHRAMANLARI RAHMETLE VE ŞÜKRANLA ANDI

Ercoşkun, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Bizim en temel görevimiz, gençlerimize çok daha kalkınmış, çok daha gelişmiş, çok daha müreffeh bir ülke bırakmaktır. İnanıyorum ki, gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla, medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır. Bu duygularla,  milletimizin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve şükranla anıyorum.”

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124