Gerede Belediyesi 3’ncü oldu

Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Gençlik ve Belediye” adlı sempozyum ATO Congresium'da düzenlendi. Düzenlenen sempozyuma Bolu’dan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, ve Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak katıldı. Gençlik ve Belediye´ yarışmasında Ramazan Dede Bilgi Evi Gerede Belediyesine 3.’lük ödülünü getirdi.

 Gerede Belediyesi 3’ncü oldu

Haber: Semih BAYKAL

Ankara Ticaret ve Sanayi Odasın (ATO) da gerçekleştiren törende Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan 3’üncülük ödülünü aldı. Sempozyum sonrası stantları gezen Davutoğlu Gerede Belediyesi’nin standına uğrayarak “Gerede bizim kalemiz Gerede’ye Uğramadan geçilmez ” ifadesini kullanarak Bolu’ya selam gönderdi. Başbakan Ahmet Davutoğlu’na stajyer öğrencilerin yaptığı deri işlemeli tablo hediye eden Başkan Mustafa Allar İl Başkanı Nurettin Doğanay ve İlçe Başkanı Ali Şafak program sonrası açıklamalarda bulundu. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ödül almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve  şu ifadelere yer verdi;  ”Ankara’da AK Partimiz ve Yerel Yönetimler Başkanlığın tarafından organize edilen Gençlik ve Belediye adlı sempozyuma katıldık. Bu programda Bolu’muzu temsil ederek Belediye ve Gençlik adlı projemiz ile Türkiye’de İlçelere arasında 3’üncü olduk ve Başbakanımızın elinden ödülümüzü aldık. Buradan Bolu’muza Gerede’mize tüm belediye personellerimize selam ve saygılarımızı sunuyorum” dedi.

“BU ÖDÜL BİZİM VE BOLU İÇİN ONUR TABLOSU OLDU”

İl Başkanı Nurettin Doğanay ise yaptığı açıklama da, “Burada Başbakanımızın katılımı ile Gerede Belediyemiz “Belediye ve Gençlik” projesi ile 3’üncülük ödülü aldı. Ben bu anlamda Belediye Başkanımızın ve İlçe Başkanımızın şahsında tüm Bolulu ve Geredeli hemşerilerimizi selamlıyorum. Bugün bu ödül bizim ve Bolu için onur tablosu oldu” dedi.  İlçe Başkanı Ali Şafak ise AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun elinden ödül almanın onurunu yaşadıklarını söyledi ve, “ İl Başkanımız ve Belediye Başkanımız ile onur duyarak buraya geldik. Başbakanımız bizim standımızı ziyaret etti ve bizleri gururlandırdı. Bu projede emeği geçen tüm hemşerilerimize ve belediye personellerine şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128