Gerede Kaymakamı’ndan veda ziyareti

Gerede Kaymakamı Aslan Yurt ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Tahir Gayret’i ziyaret ettiler.

Gerede Kaymakamı’ndan veda ziyareti

HABER: Esra ÖZTÜRK


Gerede ilçe Kaymakamı iken Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi kaymakamlığına tayini çıkan Arslan Yurt,  Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile beraber BESOB Başkanı Tahir Gayret’e veda ziyaretinde bulundular.

Veda ziyaretinde Birlik Başkanı Tahir Gayret, Kaymakam Arslan Yurt’un ziyaretinden dolayı teşekkür ederek “Gerede Kaymakamlığı süresince sevilen kişiliği ve Gerede’nin gelişmesi noktasında yaptığı hizmetler ve başarılı çalışmalarıyla Arslan Yurt’un anılacağını söyleyerek” yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Arslan Yurt, “Gerede’de görev yaptığım süre içerisinde çalışmalarımızı destekleyen değerli Gerede Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda Birlik Başkanı Tahir Gayret’e ayrıca teşekkür ediyorum. Aslında bu veda değil daha ileriki zamanlarda da görüşeceğimiz umudundayım. Gerede’yi ve sizleri unutmam mümkün değil. Her zaman görüşeceğiz.” Diyerek helallik isteyip ayrıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128