Gerede ÖZCAN’a güveniyor

Seçim çalışmaları kapsamında bir kez daha Gerede’yi ziyaret eden Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, Fatih Talebe Yurdu Kermesi’nin açılışına katıldı. Daha sonra Organize Sanayi Bölgesi’ne ziyarette bulunan Özcan’ı, karşısında gören Osman Doğan adlı vatandaş, “Senin çalışkanlığına ve azmine hayranım. Sen burayı boş bırakma. Gerede sana çok güveniyor. Oyum sana” diye konuştu.

 Gerede ÖZCAN’a güveniyor

Geçtiğimiz seçimlerde adını vermek istemediği bir partiye oy verdiğini söyleyen Doğan, “Elimiz de, dilimiz de o partiden yandı. Bir daha tövbe olsun. Evimizde 3 oyumuz var, gönül rahatlığıyla CHP’ye vereceğiz” dedi.

 “GEREDELİ SEVERSE TAM SEVER”

Kendisine gösterdiği güven ve destek için Doğan’a teşekkür eden CHP’li Özcan, “Önceden bana soğuk davrananlar, şimdi ‘gel bir çayımızı iç’ diye ısrar ediyorlar. Her gelişimde bir öncekinden daha olumlu karşılanıyorum” dedi. Özcan’ın bu sözlerine destek veren 2.sıra adayı Yusuf Renkli’nin “Geredeli severse tam sever vekilim” esprisi çevredekileri tebessüm ettirdi.

HEMŞİRELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Gerede’ye gidişinden önce, ‘12 Mayıs Hemşireler Günü’ etkinlileri kapsamında düzenlenen törene katılan Özcan, daha sonra hemşireleri ziyaret etti.

Hemşirelerin yoğun iş yüküne karşı aldıkları ücretlerin son derece yetersiz olduğunu ifade eden Özcan, “Hemşirelerimiz mağdur ediliyorlar. Stresli ve ağır çalışma şartlarının gerektirdiği hizmetlerinin karşılığını alamıyorlar. Kendilerine ayrılan bugünü coşkuyla kutlamak yerine hem maddi hem de mesleki sorunlarla mücadele ediyorlar ” diye konuştu.

GÖKÇESU’DA PAZAR GEZDİ

Özcan ve beraberindeki partililer, tüm bu yoğun programların arasında Mengen Gökçesu beldesinde pazar yerini de ziyaret ettiler. CHP iktidarı döneminde köylünün ürettiğinin karşılığını alacağı sözünü veren Özcan, “Köylü ürettiğinden, esnaf sattığından kar edecek. Hem emekli mutlu olacak, hem sanayici. Bizim iktidarımızda herkes kazanacak” dedi. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128