Gerede’de giysi kampanyası devam ediyor

Gerede Belediyesi tarafından her sene düzenlenen kıyafet yardımı kampanyası devam ediyor. Vatandaşların kampanya kapsamında ihtiyaç fazlası kıyafetlerini Bilgievine bırakıyor.

Gerede’de giysi kampanyası devam ediyor

Haber: BMA

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu senede Gerede Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Giymediklerinizi Giyecekler Var” isimli giysi kampanyası, bu yıl Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgi Evi’nde devam ediyor. Vatandaşlar, vermek istedikleri ihtiyaç fazlası kullanılabilir, temiz ve ütülü giysilerini kampanya çerçevesindeRamazan Dede Bilgievine bırakıyorlar. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Ramazan Dede Bilgievi’nde oluşturulan hayır çarşısına yaptığı ziyaretle incelemelerde bulundu ve konuyla ilgili burada yaptığı açıklamada kampanyaya ilişkin şunları söyledi: “Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz “Giymediklerinizi Giyecekler Var” isimli elbise dağıtım kampanyamız Ramazan Dede Bilgievinde başladı. Vatandaşlarımız, ihtiyaç fazlası kullanılabilir, temiz ve ütülü giysileri kampanya çerçevesinde Ramazan Dede Bilgievinebırakıyorlar. Gelen giysiler görevli personel tarafından titizlikle ayrıştırılıp askılara asılıyor. Görevli arkadaşlarımız, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize bir mağazadan alışveriş yapıyor duygusunu yaşatabilmek için büyük çaba ve gayret göstererek çalışıyorlar. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızda Ramazan Dede Bilgievine gelerek, ihtiyaç duydukları elbiseleri alabilirler.”

10 gündür devam eden elbise dağıtım kampanyasından şu ana kadar yaklaşık 1500 vatandaşınyararlandığı ve kampanyanın Ramazan Bayramı Arefe günü öğle saatlerine kadar devam edeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129