GEREDE’Lİ GAZETECİYE SALDIRI

Bolu’nun Gerede ilçesinde yayın hayatını sürdüren Geredemiz Gazetesi’nin sahibi İsmail Hakkı Pehlivan, piknik alanında arabasına binerken bir şahsın saldırısına uğradı. Pehlivan yaşadığı saldırıyı, “Bir ayının saldırısına uğradım. Artık ayılar şehirlere inmiş” diyerek facebook hesabından duyurdu.

GEREDE’Lİ GAZETECİYE SALDIRI

HABER: FARUK ÇİDEM

Edinilen bilgiye göre, Bolu’nun Gerede ilçesinde piknik alanı olan Esentepe’de otomobiline binerken yanına gelen bir şahıs tarafından darp edilen Geredemiz Gazetesi sahibi İsmail Hakkı Pehlivan, hastanede tedavi altına alındı. Burnunda 3 kırık, omzunda kırık ve çatlaklar oluşan Pehlivan tedavisinin ardından taburcu edildi.

“AYILAR ŞEHRE İNMİŞ”

Gazeteci İsmail Hakkı Pehlivan, facebook hesabından duyurduğu saldırı ile ilgili; “Bir ayının saldırısına uğradım artık ayılar şehirlere inmiş. Esentepe’de aracıma binerken bir ayı saldırdı. Canımızı kurtardık ama yine de zayiat gördük burunda 3 dikiş, omuzda kırık ve çatlak yine burunda 3 kırık var yakında burun ameliyatı olacağız. İşin en kötü tarafı bildiğiniz gibi 2 ay önce kalp krizi geçirdiğimizden dolayı kan sulandırıcı ilaç alıyorum bu nedenle burun kanamasını durduramadık. İşler düzelince inşallah bu ayı avına çıkıp bu ayıyı yakalayıp kafese koyacağız ki başkalarına zarar vermesin” ifadelerini kullandı.  

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124