Geredeli Ramazan Mudurnu’yu salladı

Bolulu ses sanatçısı Ramazan Çelik 10.Mudurnu İpekyolu Kültür ve Turizm Festivalinin son akşamında Mudurnu Atatürk Meydanında sahne aldı. Çelik, Mudurnu’da 4 saat sahnede kalarak izleyicilerin kurtlarının...

Geredeli Ramazan Mudurnu’yu salladı

Bolulu ses sanatçısı Ramazan Çelik 10.Mudurnu İpekyolu Kültür ve Turizm Festivalinin son akşamında Mudurnu Atatürk Meydanında sahne aldı. Çelik, Mudurnu’da 4 saat sahnede kalarak izleyicilerin kurtlarının dökülmesini sağladı.

Geredeli Ramazan Mudurnu’yu salladı. 10.Mudurnu İpekyolu Kültür ve Turizm Festivali kapsamında sahne alan Çelik kıvrak şarkılarıyla Mudurnuluların kalbini bir kez daha fethetti.

Çelik, Programında bir ara 5 dakikalık bir Mola vermek istedi, fakat gelen yoğun istek üzerine, “molayı program bitince veririm, sazlar kaldığımız yerden devam” dedi ve oyun havaları ile seyirciyi coşturdu. Gecenin sunuculuğunu Mudurnulu Emekli Öğretmen Kamuran Esen yaptı. Bolulu sanatçı Ramazan Çelik programının sonunda Mudurnu ve Taşkesti gençliğini oyuna davet etti, ardından Mudurnu Yıldız Entegre çalışanlarını ve Mudurnu Tavukçuluk çalışanlarını pist’e davet ederek “Mudurnu da Tavukçuluk tan vazgeçilir mi?  “ şeklinde konuştu. Çelik, Mudurnu İtfaiye ve Belediye Personelini de oyuna davet ederek onlarında gönüllerini aldı. Mudurnu Gönüllü Sosyal İşler Müdiresi Kamuran Esen i  sahneye oyun için davet eden, Çelik’e Esen  “ben oyun bilmem” dedi. Çelik, “Hiç mi bilmiyor sunuz ?” diye cevap verdi. Ramazan Çelik konseri Mudurnu İpekyolu Kültür ve Turizm Festivaline damgasını vurdu. Festivalde en fazla ilgi gören sanatçı Çelik oldu. Çelik, “Mudurnu benim ilk göz ağrımdır, burası ve Taşkesti beni bağrına bastı, sizleri çok seviyorum ve her zaman aranızda olmaktan mutluluk duyarım” dedi. Mudurnulu hayranları Konser boyunca Çelik ile resim çektirebilmek için birbiriyle yarıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128