GEREDE’nin nüfusunda patlama olacak

Gerede için büyük şans olan, halkın içinden biri olan ve yaptığı çalışmalarla göz dolduran Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü son günlerde yaptığı önemli çalışmalarla Gerede nüfusuna büyük katkı sağlayacak işleri başardı.

 GEREDE’nin nüfusunda patlama olacak

Haber: Faruk ÇİDEM

Müjde üzerine müjde veren Fehmi Küpçü Gerede’nin nüfusuna ve ekonomisine büyük etki edecek olan Cezaevinin yatırım programına alındığını ifade etti. 130.000 m2 üzerine kurulması planlanan cezaevinin yatırım programına bu kadar kısa sürede alınmasında büyük emeği olan Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü verilen sözlerin yerine getirilmesi noktasında büyük hassasiyet gösteriyoruz. %85-90 bandında AK Partiye verilen desteği boşa çıkarmamak için gece-gündüz çalışıyoruz. Kamuoyunun bildiği üzere cezaevinden sonra Fen Lisesi de onaylandı. Öğretmen Lisesi binası Fen Lisesi olarak tahsis edildi. Ülkemizin en kaliteli okullarından olan ve Türkiye genelinde girilen sınavlar neticesinde kazanılan Fen Lisesi İlçemizin eğitim öğretim kalitesini de yükseltecek. Gerede halkı artık çocuklarının daha iyi eğitim alması için göç etmek zorunda kalmayacak üstüne İlçemize dışarıdan öğrenci ve aileleri gelecek” dedi.

Gerede’nin can damarı olan Deri Sanayi içinde trilyonlarca liranın İlçeye aktarılmasında da büyük payı olan Fehmi Küpçü gece gündüz demeden çalışıyor ve Meclisteki görevlerinin yanı sıra sık sık İlçeye gelerek esnaflarımızla buluşuyor, halkımızın taleplerini birinci ağızdan dinliyor.


Dörtdivan’da Herkes Spor Yapabilecek
Milletvekili Fehmi Küpçü Dörtdivan için, Dörtdivanlı vatandaşlarımız artık yaşına bakmadan spor yapabileceklerini söyledi. Açıklama yapan Milletvekili Küpçü, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Dörtdivan ilçemizde bulunan mevcut arsasına Gençlik Spor kompleksi çalışmalarımız başlamıştır. En kısa sürede Dörtdivan ilçemize Gençlik Spor Kompleksi ve sentetik çim saha çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Gençlik spor kompleksinde amatör futbol müsabakaları ve amatör sporları kapsayan bir faaliyet unsurudur. Dörtdivan ilçemizin gençleri artık bu faaliyetlerden faydalanma imkanına sahip olacaklardır. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128