Gerede’ye Yeni Devlet Hastanesi Yapılacak

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Belediye Başkanı Mustafa Allar´ın yoğun gayretleri sonrasında Gerede ilçesine ikinci bir bina ile 75 yataklı Devlet Hastanesi yapılması onaylandı. 25 Aralık 2015 Cuma günü ihaleye çıkılacak olan hastane ile geçiş güzergâhında bulunan Gerede´de de sağlık konusunda ilave doktor ve personel ile çığır açılmış olacak.

 Gerede’ye Yeni Devlet Hastanesi Yapılacak

75 yataklı yeni Gerede Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından, 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19.uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

İhale Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından İncesu Mahallesi Mahmut Esat Bozkurt Caddesi Umut Sokak Kolej, Çankaya/Ankara adresinde 25 Aralık 2015 Cuma günü saat 10.30 da yapılacak. Yer tesliminden itibaren 600 gün içerisinde yapılması planlanan 75 yataklı yeni Gerede Devlet Hastanesi, sözleşme yapıldıktan 10 gün sonra yer teslimi ile başlamış olacak.

İhaleye katılabilecek firmanın teklif edilen bedelin % 10´unu gösteren referans mektubu ve bilançosu ile eşdeğer belgelerini isteklinin vermesi gerekecek. Ayrıca ihale dokümanı ilgili adresten 750 TL karşılığında alınabileceği gibi ekap.kik.gov.tr adresinden de temin edilebilecek. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128