Gereği yapıldı…

Bolu belediyesi tarafından 2012 yılında araç ve motosiklet trafiğine katılan İzzet Baysal Caddesi her nedense bazı kişiler tarafından adeta kendilerine yapılan özel yolmuş gibi kullanılmaya devam ediyor. Hatta bazı sürücüler işi o kadar abattı ki mavi renkli özel bisiklet yolunu bile kendi özel yollarıymış gibi yayaların arasından kullanmaya devam ettiler. Ancak uyanık sürücü, cadde sürekli olarak devriye gezen Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nde görev yapan motosikletli trafik polisinin elinden kurtulmayı başaramadı ve gerekli cezayı aldı.

Gereği yapıldı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, araç ve motosiklet trafiğine kapatılan İzzet Baysal Caddesi üzerinde seyahat etmek isteyen araç ve motosiklet sürücülerine aman vermiyor.

Dün caddeyi neredeyse boydan boya geçmeye çalışan hatta e hatta mavi renkli özel bisiklet yolunu normal yolmuş gibi kullanıp yayalara zor anlar yaşatan uyanık bir otomobil sürücüsü trafik ekipleri tarafından durdurularak gerekli cezai işlem yapıldı. Yetkililer tüm uyarıla rağmen trafik akışına kapalı alan olan İzzet Baysal Caddesi’ni kullanamaya çalışan sürücülere kesinlikle cezai işlemlerin uygulanacağını bir kez daha hatırlattılar.   

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128